ФФУ: "Будемо вимагати у ФІФА та УЄФА покарання для Російського футбольного Союзу"

10 вересня 07:40
Переглядів: 138
ффу

У Будинку футболу відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, на якому було заслухано та прийнято до уваги позицію членів Виконкому стосовно майбутньої зустрічі ФФУ із представниками ФІФА, УЄФА та РФС з приводу питання функціонування кримських клубів. 

Також було погоджено склад делегації ФФУ, яка вирушить на перемовини із ФІФА, УЄФА та РФС: до неї увійдуть президент ФФУ Анатолій Коньков, віце-президент Андрій Павелко, член Виконкому Михайло Ланьо, а також виконавчий директор Максим Бондарев.

Анатолій Коньков висловив позицію керівництва ФФУ, яку делегація просуватиме під час цієї важливої чотирьохсторонньої зустрічі: "Ми їдемо з чіткою позицією, яку будемо відстоювати на найвищому рівні. Будемо закликати міжнародні футбольні інстанції до дій у зв'язку із порушеннями РФС статей 83 та 84 Статуту ФІФА. Із нашої сторони будемо обговорювати єдине можливе у цій ситуації питання – ступінь покарання, яке має понести РФС за нелегітимне введення кримських клубів до свого складу".

Виконком погодився з вимогами ультрас футбольних клубів України, що були присутні на зустрічі за ініціативи президента ФФУ, обговорити під час майбутньої зустрічі з ФІФА та УЄФА можливість призупинення членства РФС у цих організаціях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: