ФФУ дала Прем’єр-лізі час до лютого, аби навести у себе лад

21 грудня 00:08
Переглядів: 3861
премєр ліга

У Прем’єр-ліги є час до лютого, щоб вирішити всі свої питання. Зокрема, це стосується виборів президента ліги та офіційного розв’язання проблеми київського «Арсенала». В іншому випадку Федерація футболу України вимушена буде вжити жорстких заходів.

Про це на прес-конференції у Будинку футболу сказав президент ФФУ Анатолій Коньков.

«У нас склалася безпрецедентна ситуація, адже закінчилася перша половина чемпіонату і ми не можемо прийняти важливі рішення», – зазначив Анатолій Дмитрович.

Президент ФФУ підкреслив, що у розпорядженні організації є всі важелі для швидкого вирішення проблеми.

«Ми можемо в односторонньому порядку розірвати контракт з лігою, але ми дамо їм можливість зібратися і домовитися. Термін – до лютого. Інакше будемо вживати заходи. Вмовляти або переконувати когось не збираємося. Це неподобство, щоб посеред чемпіонату знімалася команда,» – обурено висловився президент ФФУ.

Коньков зазначив, що на зібрані президентів клубів елітного дивізіону, яке відбулося перед матчем плей-оф чемпіонату світу Україна – Франція було досягнуто домовленість діяти виключно за спортивним принципом.

«Якщо клуб не захоче підвищуватися у класі, то приберемо його з футболу», – наголосив Коньков.

Також він зазначив, що на виконкомі ФФУ було прийнято рішення про зміни у регламенті Прем’єр-ліги. Зокрема, тепер для набуття кворуму необхідно буде не 2/3 учасників, а половина плюс один учасник об’єднання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: