ФФУ: Футбольний сезон 2013/14 років буде дограний без змін

04 квітня 07:27
Переглядів: 2997
ФФУ

Нинішній сезон чемпіонату України буде дограний без змін, підстав для припинення першості немає. Про це кореспондентові ІТАР - ТАРС заявив керівник департаменту інформації Федерації футболу України (ФФУ) Павло Терновий.

Раніше головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу перед матчем з "Карпатами" запропонував призупинити чемпіонат України через те, що частина клубів переживає великі фінансові труднощі, а також через неясність з майбутнім кримських команд - сімферопольської "Таврії" і "Севастополя".

"Не бачу приводу для такої розмови - сказав Терновий. -  Заява головного тренера " Шахтаря" Мірчі Луческу - це тільки його особиста думка.  Я не знаю, чому він вирішив, що у харківського "Металіста" та одеського "Чорноморця" серйозні фінансові проблеми, а ситуація з кримськими командами зовсім туманна й незрозуміла. У нас інше бачення - кримські клуби є діючими членами української прем'єр-ліги, беруть участь в чемпіонаті країни і, дасть Бог, так буде завжди ".

"Для того щоб припинити чемпіонат України, потрібні серйозні підстави - продовжив функціонер. Для такої дії необхідно, щоб українська прем'єр-ліга, як організація, якій ФФУ делегувала повноваження на проведення змагань, виступила з відповідною заявою до федерації. Тоді буде створена спеціальна комісія, яка детально проаналізує ситуацію і ухвалить зважене рішення, засноване як на внутрішньому регламенті, так і на нормах ФІФА та УЄФА. і тільки тоді чемпіонат може бути припинений і замінений іншим турніром. Зараз же ніяких підстав для таких дій немає, і я не думаю, що вони з'являться в найближчому майбутньому".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: