ФФУ: Гендиректор "Карпат" дезінформує футбольну спільноту

17 червня 16:06
Переглядів: 264
ффу

14 червня на офіційному сайті ФК "Карпати" (Львів) було опубліковане інтерв’ю з генеральним директором клубу Ігорем Дедишиним, наприкінці якого прозвучала критика у бік Федерації футболу України.

У відповідь на недостовірну інформацію, що була озвучена генеральним директором "Карпат", офіційно повідомляємо, що Федерація футболу України ще 5 червня виконала всі фінансові зобов’язання перед львівським клубом. Доказом цього є відповідні фінансові документи, що підтверджують розрахунки з ФК "Карпати" до публікації вищевказаного інтерв’ю.

Фінансовий директор ФФУ Наталія Волуйко прокоментувала цю інформацію:"Я ознайомилася зі словами генерального директора футбольного клубу "Карпати" (Львів) Ігоря Дедишина з його інтерв'ю на сторінці офіційного сайту клубу про відсутність фінансових заборгованостей перед Федерацією футболу України і невиплатою ФФУ "Карпатам" суми, визначеної арбітражним судом у Лозанні (CAS).

Пан Дедишин дезінформує футбольну спільноту, завдаючи шкоди репутації ФФУ і усього українського футболу, оскільки його слова абсолютно не відповідають дійсності!

Для спростування відповідного коментаря генерального директора футбольного клубу "Карпати" (Львів), з дозволу президента ФФУ Анатолія Конькова, було прийнято рішення зробити доступним для футбольної громадськості документ, який підтверджує виконання зобов'язань ФФУ перед львівським клубом.

Крім того, у футбольного клубу "Карпати" (Львів) є заборгованість перед ФФУ. Це близько десяти невиконаних рішень Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ про виплати обов'язкових грошових внесків. Про суму заборгованостей представникам клубу відомо, тому можу лише рекомендувати щодо їх погашення футбольним клубом "Карпати" (Львів) у найближчі терміни".

Таким чином, Федерація футболу України наполегливо просить представників засобів масової інформації ретельно перевіряти достовірність інформації перед тим, як публікувати відповідні матеріали. Маємо надію, що пан Дедишин зробить вірні висновки і в майбутньому не буде надавати неправдиву інформацію, яка кидає тінь на діяльність фінансового департаменту ФФУ і вводить в оману усю футбольну громадськість.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: