ФФУ: Конкуренція серед клубів стала серйознішою

29 грудня 22:39
Переглядів: 217
Карпати металург

Прес-служба ФФУ поспілкувалася з представниками Комітету професіонального футболу про виконану роботу та плани на наступний рік. 

-  Що зроблено Комітетом професіонального футболу за рік роботи під керівництвом нового президента Федерації футболу України Анатолія Конькова? Що з поставлених президентом ФФУ цілей вдалося виконати?

-  Ті завдання, які стоять перед Комітетом професіонального футболу, актуальні завжди і в усі часи. Президент ФФУ Анатолій Коньков неодноразово згадував про важливість розвитку професіонального футболу в Україні. Професіональний футбол став на щабель вище.

Якщо виходити з підсумків осінньої частини чемпіонату України, видно, що суперництво команд стало набагато гострішим, змагання стали цікавішими для вболівальників. Конкуренція серед клубів стала більш серйозною.

-  Які завдання стоять перед Комітетом професіонального футболу в 2014 році?

-  Основним завданням Комітету професіонального футболу є впровадження контракту футболіста-професіонала з мінімальними вимогами, які пред'являють на сьогоднішній день FIFPro та УЄФА. Це важливо в контексті того, щоб при оформленні трудових відносин між футболістами і клубами ці вимоги мали чіткий вигляд. Потрібно розуміти, які найбільш важливі аспекти контрактів є обов'язковими, а які можуть бути другорядними.

Крім того, Комітет професіонального футболу має намір продовжувати тісну співпрацю з усіма комітетами ФФУ, які також сприяють подальшому розвитку професіонального футболу в Україні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: