ФФУ намагається стягнути з екс-гравця "Карпат" гроші по справі чотирирічної давності

10 червня 14:58
Переглядів: 101
лозана

Федерація футболу України намагається стягнути з гравця "Гомеля" Павла Кирильчика 10 тисяч доларів у справі чотирирічної давності.

5 червня в офіс гомельського клубу прийшов лист з ФФУ за підписом виконавчого директора цієї організації Максима Бондарєва.

У ньому зазначалося, що спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) рішенням від 2 серпня 2013 зобов'язав білоруського півзахисника Павла Кирильчика виплатити ФФУ 10 тисяч доларів - згідно з вердиктом її дисциплінарного комітету від 19 жовтня 2010 року. Термін - десять днів. В іншому випадку обіцяється застосувати до футболіста і, можливо, навіть до клубу дисциплінарні заходи.

Справа в матчі чемпіонату України сезону 2007/2008 між харківським "Металістом" і "Карпатами", де тоді виступав Павло Кирильчик. Поєдинок, який завершився перемогою харків'ян (4:0), в серпні 2010-го був визнаний договірним. На цілий ряд осіб клубу "Карпати" були накладені штрафи та дискваліфікації, грошове стягнення було призначено і Павлу Кирильчику. Апеляція деяких осіб була розглянута CAS в 2013 році. Але білоруський хавбек апеляції тоді не подавав.

Сам Павло Кирильчик в інтерв'ю заявляв, що матч не носив договірного характеру:

"Я вважаю, що інформація про нібито договірний характер матчу не відповідає дійсності. Ми програли в чесній боротьбі, "Металіст" просто розірвав нас - 4:0. Ніде про договірні матчі в Україні не чув. Я спокійно відіграв там за чотири команди, і ніколи не виникало ніяких проблем, розмов. Для мене зараз дико чути подібну інформацію".

Матч відбувся в 2008 році, покарання були накладені в 2010-м, апеляції розглянуті в 2013-му.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: