ФФУ побудує футбольний манеж для збірних команд України

17 січня 15:47
Переглядів: 128
ффу

17 січня у Будинку футболу відбулась зустріч керівництва Федерації футболу України із керівництвом Київської області та Вишгородського району.

Серед учасників цього заходу були президент Федерації футболу України Анатолій Коньков, губернатор Київської області і голова Київської обласної федерації футболу Анатолій Присяжнюк, міський голова Вишгорода Віктор Решетняк і голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько.

Головною темою наради стали питання розвитку футболу та будівництва нових об’єктів, які сприятимуть більш інтенсивному розвитку найпопулярнішого виду спорту у Київській області, зокрема - будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у Вишгороді.

«Ми давно планували цю кампанію. Ми побудуємо футбольний манеж, в якому буде можливість займатися футболом протягом всього року. Ми побудуємо там стадіон, який відповідатиме тим вимогам, що дозволять нашим національним збірним командам до 21-го року планувати підготовку, проводити змагання і вирішувати свої завдання. Крім того, при футбольному манежі ми зможемо відкрити академію», - сказав після зустрічі президент ФФУ Анатолій Коньков.

Про подробиці будівництва нового футбольного об’єкту також розповів губернатор Київської області і голова Київської обласної федерації футболу Анатолій Присяжнюк: «Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков поставив завдання − створити відповідну інфраструктуру для того, щоб наші громадяни займались фізкультурою і спортом. Сьогодні ми обговорили ситуацію щодо розвитку футболу на Київщині, яка демонструє приклад всій Україні, як потрібно втілювати у життя поставлені завдання. На 2014 рік ми намітили реконструкцію стадіону у Василькові, а також реконструкцію і будівництво комплексу в Українці.

Крім того, було прийнято рішення щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу у Вишгороді, який буде у себе включати великий манеж зі штучним покриттям, де команди зможуть проводити змагання міжнародного рівня. Там зможуть базуватися національні збірні команди України віком до 21-го року.

Але, в першу чергу, цей об’єкт буде соціальним. Ми надамо можливість займатися спортом дітям, щоб вони змалку могли освоювати ази футболу. Ми плануємо ввести в експлуатацію даний об’єкт вже за рік. Ми хочемо, щоб мешканці Київщини знали про те, що ми створюємо умови для розвитку фізкультури та спорту і виконуємо ті завдання президента ФФУ Анатолія Конькова, які сприяють залученню дітей до занять футболом».

Слово також взяв міський голова Вишгорода Віктор Решетняк: «Висловлюю особливу подяку президенту ФФУ Анатолію Конькову, за ініціативи якого розпочнеться будівництво цього вкрай важливого для нашого міста та країни у цілому футбольного об'єкта. Впевнений, що громада Вишгорода, району та області буде дуже вдячна Вам за цю споруду».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: