ФФУ вимагатиме санкцій проти Російського футбольного союза ?

17 березня 23:00
Переглядів: 309
ффу

У Федерації футболу України обговорюються механізми протидії тиску, що чиниться на сімферопольську "Таврію" кримською владою й російськими футбольними функціонерами, а також можливість ініціювання міжнародних санкцій проти Російського футбольного союзу.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в правлінні ФФУ.

"Після вчорашнього матчу в Києві "Таврію" засипали "вигідними" пропозиціями кримські й російські чиновники, що вимагають виходу команди із чемпіонату України. Аналогічні пропозиції надходять і ФК "Севастополь". У разі насильницького переведення хоча б однієї з українських команд у російський чемпіонат, ФФУ буде звертатися в УЄФА й ФІФА з вимогою ввести санкції проти російської футбольної федерації", - повідомило джерело.

Водночас у ФФУ високо оцінили рішення "Таврії" про проведення стартового матчу весняної частини чемпіонату України в день проведення кримського "референдуму" на київському стадіоні. За даними ЗМІ, після матчу футбольний клуб із Криму залишився в Києві.

У сьогоднішньому інтерв'ю для російського видання "Радянський спорт" генеральний директор "Таврії" Олександр Бойцан висловив сумнів у доцільності переходу кримських клубів у нижчі ліги російського чемпіонату.

"Зараз "Таврія" - член Федерації футболу України й української прем'єр-ліги. Будемо в штатному режимі проводити решту матчів", - заявив він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: