ФФУ вирішила здати Росії кримські клуби?

03 червня 23:39
Переглядів: 3041
ФФУ

Екс-президент Професійної футбольної ліги Святослав Сирота на своїй сторінці в Facebook розповів про ситуацію з кримськими футбольними клубами.

«7 червня відбудеться засідання Виконкому Російського футбольного союзу. Згідно з інформацією одного зі співробітників РФС, на засіданні до складу РФС буде включена федерація футболу Криму і всі клуби півострова. Нібито існує домовленість з Федерацією футболу України про невтручання останньої в цей процес. Іншими словами, наші будуть мовчати і робити вигляд, що нічого не відбувається.

На питання, що ж вони могли б зробити, відповідь проста – просто зобов’язані направити до ФІФА та УЄФА попереджувальний лист, що ФФУ категорично проти анексії Криму та спортивних команд і федерацій. З проханням підтримати в цьому питанні ФФУ, Україну і рішення ООН, яка не визнала анексію Криму.

З приводу «Таврії» і «Севастополя». Ці команди однозначно не братимуть участь ні в яких змаганнях РФС.

Замість «Севастополя» буде створена «Чайка», а замість «Таврії» інша команда (назви поки немає). Обидва клуби почнуть грати з другої ліги Росії.

При двух умовах. Якщо знайдуть спонсорів (думаю, що когось просто зобов’яжуть). І друге. Якщо наші не наїдуть на УЄФА і ФІФА. Схоже, що по другій умові, з нашими вже домовилися. Залишаться тільки спонсори.

Як на мене, то це в умовах війни, є справжньою зрадою України».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: