ФФУ знову розгляне справу проти "Карпат" за звернення до цивільного суду

27 квітня 09:55
Переглядів: 105
карпати

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ знову розгляне звернення «Карпат» до цивільного суду через суперечку з з екс-гравцем клубу Володимиром Гудимою.

У березні керівництво «Карпат» повідомило, що клуб відкликав усі позови з цивільного суду щодо оскарження рішень Палати спорів ФФУ. Однак за інформацією Sport Arena, станом на березень у «Карпат» було два позови в цивільному суді. Один з них стосувався рішення КДК ФФУ виплатити Володимиру Гудимі усю заборгованість - цей позов клуб дійсно відкликав. А ось друга справа таки дійшла до кінця: у ній йшлося про те, що «Карпати» заборгували Володимиру Гудимі не $74 тис., а гривневу суму згідно з прописаною в контракті ставкою у ₴5 тис. в місяць.

Відповідно, КДК ФФУ відкрив нове провадження проти «Карпат» через порушення львів'янами статуту ФІФА, який забороняє звернення спортивних суб'єктів до судів загальної юрисдикції щодо спірних питань і конфліктів. Раніше ФФУ пригрозила позбавити «Карпати» професійного статусу за таке порушення.

КДК ФФУ розгляне цю справу під час засідання 27 квітня.

Нагадаємо, Володимир Гудима виступав за різні команди «Карпат» з 2007 до 2014 року. Футболіст покинув львівський клуб зі скандалом, стверджуючи, що тодішній генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин побив його, коли гравець прийшов забирати борг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: