ФФУ звинуватила Ігоря Циганика в підбурюванні до насильства

08 грудня 20:00
Переглядів: 2448
ффу

Федерація футболу України опублікувала заяву, в якій звинуватила ведучого програми "ПроФутбол" на телеканалі "2+2" Ігоря Циганика в "неприпустимих висловлюваннях".

У неділю, 7 грудня 2014 року, ведучий програми "ПроФутбол" на телеканалі "2+2" Ігор Циганик допустив висловлювання, несумісні із журналістською діяльністю, що несуть загрозу подальшому функціонуванню українського футболу та можуть призвести до вибуху соціального невдоволення у країні.

В обговоренні сюжету, присвяченому перенесеному матчу 10-го туру чемпіонату України між луцькою "Волинню" та харківським "Металістом", вищевказаний футбольний журналіст намагався спровокувати футбольну спільноту, закликавши вболівальників до протиправних дій як відносно офіційних осіб матчу, так і стосовно вищого футбольного керуючого органу держави.

Відзначимо, що поточні некоректні висловлювання є не першим випадком використання цією персоною тактики зародження масового невдоволення українських вболівальників. Досить згадати провокаційну мову Циганика, який перед багатомільйонною футбольною аудиторією поставив під сумнів рішення Контрольно-дисциплінарного Комітету Федерації футболу України стосовно трьохматчевої дискваліфікації півзахисника донецького "Шахтаря" Тараса Степаненка.

Виставляючи себе шукачем справедливості та вміло концентруючи надмірну увагу на реальних проблемах вітчизняного футбольного господарства, цей "поп Гапон" провокує негативну реакцію футбольної спільноти, неодноразово повторюючи в ефірах своєї програми слова на кшталт "Буде вибух".

Під час останнього випуску футбольної телепередачі Ігор Циганик своїми провокаційними гаслами у черговий раз підбурював широкий загал до насильства, що, у підсумку, може призвести до плачевних наслідків, включаючи можливий зрив Всеукраїнських змагань з футболу серед професіональних команд.

Якщо цей журналіст буде й надалі безпідставно піддавати критиці усі дії як органів футбольного правосуддя, так і вищого футбольного керуючого органу країни, не виключається можливість того, що може статися справжня соціальна катастрофа, наслідки якої важко передбачити. І це у надскладні для України часи, коли футбольні вболівальники є і мають надалі ставати реальним об’єднуючим фактором у побудові нової та сильної держави.

ФФУ закликає вболівальників не піддаватись на провокації осіб, які закликають до руйнації піраміди українського футболу, підтримувати принцип толерантності і допомагати подальшій еволюції найпопулярнішого виду спорту у вітчизняному середовищі. Також ФФУ звертається до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України із клопотанням відповідного реагування для контролю діяльності людей, яка лише шкодить українському футболу.

Варто зазначити, що дана заява швидко зникла з сайту ФФУ, однак збереглась у кеші від Google.

ффу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: