ФІФА не бачить проблеми участі України на ЧС-2018 в Росії

14 жовтня 17:22
Переглядів: 138
прапор україни

Президент ФІФА Йозеф Блаттер в інтерв'ю журналістам заявив про те, що ФІФА не повинна реагувати на заклики відібрати у Росії право на проведення чемпіонату світу, а також зазначив, що проблем з участю України в турнірі, якщо вона туди проб'ється, не буде. 

«ФІФА повинна зберігати абсолютний нейтралітет, адже ми не є політичною організацією, - заявив Блаттер. - Спорт і політику необхідно розділяти. Якщо Україна зуміє пробитися на чемпіонат світу-2018, не буде жодних проблем. Кожен отримає візу, і будь-яка країна, що зуміла кваліфікуватися, візьме участь в Кубку світу». 

Нагадаємо, що комітет з етики ФІФА передав звіт про розслідування процесу виборів господарів чемпіонатів світу з футболу 2018 і 2022 років в арбітражну палату. Також низка діячів звернулася до ФІФА відібрати у Росії право проведення мундіалю через військову агресію в Україні та збитий проросійськими терористами «Боінг-777».

У свою чергу ФІФА заявила, що не відбиратиме права на проведення ЧС-2018 у Росії, незважаючи на агресивну політику керівництва РФ. Однак, після запровадження низки економічних санкцій, шанси не те, що Росія таки не прийматиме найближчий мундіаль, постійно зростають.

Як стало відомо нещодавно, у Блаттера в Росії свій інтерес - підконтрольна президенту ФІФА будівельна компанія отримала дозволи на зведення низки об'єктів до ЧС-2018 у Росії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: