ФІФА зобов'язала Ковеля виплатити "Карпатам" близько 237 тисяч доларів

03 квітня 00:06
Переглядів: 1458
коваль

Палата з вирішення суперечок ФІФА винесла вердикт у «справі Ковеля». Леонід Ковель визнаний винним, його зобов'язали виплатити львівським «Карпатам» близько 237 тисяч доларів.

Нагадаємо, в центрі конфлікту, який трапився в 2007 році, виявилися львівські «Карпати», мінське «Динамо», раменський «Сатурн», а також сам футболіст.

У 2007 році Ковель, який належав мінському «Динамо» виступав на правах оренди за «Карпати».

19-річний гравець з 12 голами в 30 матчах став кращим бомбардиром клубу. «Карпати» вирішили скористатися опцією викупу футболіста, передбаченою договором про оренду. Клуб вже оголосив про те, що уклав контракт з гравцем і перевів потрібну суму відступних на рахунок мінського клубу. Але в боротьбу за перспективного нападника втрутився раменський «Сатурн», який в ті часи демонстрував непогані результати. Очевидно, що російський клуб запропонував гравцеві кращі умови. Ковель погодився на перехід в чемпіонат Росії.

У відповідь «Карпати» заявили, що трансфер не має законної сили, тому як всі права на гравця належать саме українському клубу, а не мінському «Динамо», що виступив як продавець. Українці також наполягали, що Ковель уклав з ними угоду і не мав права підписувати контракт з іншим клубом.

Відзначимо, що за час розгляду один з відповідачів - «Сатурн» - припинив існування. Також поки не ясно, чи буде клуб вимагати 237 тисяч доларів з футболіста. Повідомляється, що в «Карпатах» незадоволені рішенням Палати по вирішенню суперечок і збираються звернутися з апеляцією до Арбітражного суду в Лозанні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: