Фінал чемпіонату України серед аматорів 2014. Анонс матчу

17 жовтня 08:32
Переглядів: 219
фк рух

Чемпіонат України серед аматорів 2014. Фінал

АФ "П'ятихатська" - "Рух"

17.10.2014 м. Вінниця Центральний стадіон 14.00

Арбітр: Бойко С.М. Асистенти арбітра: Дашко О.В. Вишневський Ю.І. (всі - Київська обл.) Четвертий арбітр: Міськов В.П. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)

Дві найкращі любительські команди України поточного сезону зійдуться між собою в очному протистоянні за звання Чемпіона України серед аматорів 2014 року.

Місце фінальної зустрічі вибране не дарма, адже Вінниця територіально знаходиться по-середині між Львівською та Кіровоградською областями, які й представляють суперники. Це дало змогу обом командам організувати виїзд на гру власних вболівальників, щоб і вони долучилися до свята футболу та підтримати своїх улюбленців.

Яким чином суперники торували собі шлях до фіналу ми вже писали раніше. Варто зазначити, що за місяць часу, що пройшов з моменту проведення фінальних етапів, обидва колективи встигли заявити про себе на повен голос. Винниківський "Рух" вдруге в своїй історії завоював Кубок Львівщини, а команда сформована на базі АФ "П'ятихатської" представляла Україну в проміжному етапі до Кубку Регіонів УЄФА, що проходив у Молдові.

Отже, представляємо суперників:

ФК АФ "П'ятихатська" (с. Володимирівка, Кіровоградської області)

Команда заснована в 2013 році. Президент - Поворознюк Олександр Григорович. Срібний призер Чемпіонату Кіровоградської області 2013 року та лідер поточного сезону. Володар Кубку області 2014. Також команда сформована на базі АФ "П'ятихатська" - переможець відбору до Кубку Регіонів УЄФА 2014.

"Рух" (Винники, Львівська обл.)

Команда заснована в 2003 році, коли на базі школи Мирона Маркевича був створений клуб з його нинішнім найменуванням. Президент - Григорій Козловський. Головний тренер - Роман Гданський. ФК "Рух" - чемпіон Львівської області 2012 та 2013 років, володар Кубку Львівської області 2012 та 2014 років. Віце-чемпіон України серед аматорів 2013 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: