Фінал Кубка України: Чому Харків, а не Львів

03 травня 00:11
Переглядів: 498
Кубок України з футболу
Павло Терновий (керівник інформаційного департаменту ФФУ): Львів – це прекрасне місто, точно таке ж, як і Харків. Вони є гордістю України. Потрібно враховувати спортивний принцип вибору міста для фіналу.Виконавчий комітет федерації прийняв рішення проводити фінал Кубка України у Харкові. Якщо ми перенесемо матч у Львів, то з'явиться зустрічне запитання: хіба харківський «Металіст» не може проводити свої домашні матчі у рідному місті через нібито відсутністю гарантій безпеки на стадіоні та навколо нього?

– Харків за кілька років три рази приймав фінал Кубка. Чому знову саме це місто?

– Я не думаю, що тут варто шукати якісь підводні течії. Є виконавчий комітет, який і приймав це рішення. Голоси розділилися мінімально між Львовом і Харковом. Немає нічого такого, як каже пан Тарас Павлів, що є позиція якоїсь однієї людини, який управляє футболом. Є люди, яких обрав конгрес і вони працюють виключно на благо футболу. Більше того, спекулювати на темі Харкова та Львова немає сенсу. Ми відкриті до спілкування!Згадайте, що зробив президент федерації Анатолій Коньков, коли фанати збиралися їхати у Крим – він сказав , що готовий їхати з ними. Він особисто сказав це. Це показало, що ми готові бути з уболівальниками. На даний момент виконавчий директор федерації Максим Бондарєв разом з керівником федерації по роботі з уболівальниками, разом з представником комітету безпеки на стадіонах проводять низку зустрічей з вищим керівництвом області – з главами МВС, МНС. Вони дали стовідсоткову гарантію безпеки. Їм не вперше проводити такі матчі.

– Федерація не пояснила, чому саме у Харкові пройде фінал...

– Тому що у Харкові є інфраструктура . Харків – це така ж частина України, як і Львів.

– Люди кажуть, що у Харкові можливі провокації...

– Кожен член виконкому голосував з власних міркувань. Анатолій Коньков виконав свою обіцянку перед уболівальниками, він вніс Львів у перелік міст-претендентів на фінал. Членами виконкому він командувати не може. На щастя, це підтверджує, що федерація працює так, як вона повинна працювати, а не так, як вона працювала або могла б працювати, коли одна людина піднімає руку, а за нею піднімають руки усі члени виконкому.

– Чому не говорять, хто підтримав Харків на виконкомі ? Це закрита тема?

– Якщо члени виконкому захочуть, то вони скажуть про це публічно. З етичних міркувань, я не можу дозволити говорити за них.

– За безпеку під час проведення фіналу можна не боятися?

– Федерацію футболу України харківська влада на найвищому рівні запевнила, що на стадіоні все буде безпечно до, під час і після гри.

– Хто буде відповідальний, якщо щось буде не так?

– У мене таке ж питання. Не дай Бог, щось станеться. Ми організовуємо матчі виходячи зі спілкування і гарантій безпеки з владою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: