Фінал першості Гусятинського району з волейболу відбудеться 1 березня

28 лютого 19:00
Переглядів: 232
Волейбол

Першість Гусятинського району з волейболу стартувала 22 лютого. Вже традиційно зональні змагання відбуваються у місті Хоросткові та селищі Гусятині. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання в Гусятинській зоні проходили в спортзалі ДЮСШ. За дві путівки до фіналу боролися команди сіл Суходолу, Сидорова, Нижбірка, Личковець та з районного центру — Гусятинського коледжу і газокомпресорної станції.

Змагання Хоростківської зони відбувалися в спортзалі місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Там за вихід до фіналу змагалися команди міст Копичинець та Хоросткова, дві сільських команди Яблунова та Клювинець.

Фінальна частина турніру відбудеться 1 березня в селищі Гусятин, де зустрічатимуться переможці зон, — команди міст Копичинці та Хоросткова, газокомпресорної станції селища Гусятин та села Личковець.

Відділ в справах сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації, ФСТ "Колос-спорт для всіх" запрошують шанувальників волейболу до спортивного залу Гусятинської ДЮСШ.  Початок змагань о 10 годині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: