Фінішував дебютний турнір "Arsenal Cup" імені Сергія Закарлюки

27 лютого 00:00
Переглядів: 148
Скала Стрий U-19

Фінішував дебютний турнір «Arsenal Cup» імені Сергія Закарлюки, який відбувався з 15-го по 25-те лютого і організатором якого був столичний

футбольний клуб «Арсенал-Київ». Серед 12 учасників змагань, розбитих на дві групи, були і юніори стрийської «Скали», котрі фінішували третіми в своїй групі «Б». Отож у стиковому матчі за 5-6 місця суперником команди Павла Кікотя був друголіговий «Колос» з Ковалівки, який, нагадаємо, на зимову перерву пішов у якості лідера перегонів, випереджаючи «малиново-зелених», які наразі другі – на чотири очки.

Матч ропочався невдало для наших хлопців. Вже на 5-й хвилині команда з Київщини відкрила рахунок, коли після подачі з нашого лівого флангу захисту гравець «Колоса» головою завдав влучного удару у ворота Ігоря Фіяла. У ці хвилини у діях наших гравців відчувалася боязнь суперника, мандраж. Однак поступово гравці «Скали» заспокоїлися і почали грати свою гру, створюючи гольові моменти, заробляючи штрафні та кутові удари.

До перерви рахунок не змінився. А ледь розпочався другий тайм, як стрияни пропустили другий гол. На 48-й хвилині розрізною передачею, тепер вже на нашому правому фланзі захисту, партнери вивели на удар гравця «Колоса», який не схибив.

До честі наших хлопців і незважаючи на негативний рахунок, вони грали до кінця. І на 87-й хвилині мали чудову нагоду скоротити рахунок. Святослав Мельник на пару з Владом Неберикутом заробили пенальті, яке виконував ще один гравець, що вийшов на заміну в другому таймі – Владислав Левчик, однак його удар воротар «Колоса» зумів парирувати. Хтозна якби закінчився цей поєдинок у разі реалізації пенальті Левчиком, адже юніори «Скали» нічим не поступалися своїм візаві…

Отож, у підсумку – 0:2 і підсумкове шосте місце у турнірі. Але найважливіше тут не результат, а неоціненний досвід, набутий у іграх з хорошими командами і можливість добре підготуватися до весняної частини змагань, яка відновиться 13 березня.

Склад «Скали» в цьому поєдинку: Ігор Фіяло, Віталій Кузів, Микита Демиденко (Вадим Альохін, 65), Володимир Заїменко, Дмитро Зайчек (Назар Стасишин, 77), Павло Тищук (Валерій Сад, 77),  Дмитро Баранов (Артем Челядін, 61), Євген Заїченко (Валентин Марічев, 77), Роман Кузів (Святослав Мельник, 77), Микита Корчемкін (Владислав Левчик, 57), Дмитро Заїкин (Владислав Неберикут, 77).