ФК "Будівельник" (Пукеничі) - чемпіон Стрийщини 2014 року

ФК «Будівельник» (Пукеничі) - ФК «Нива» (Нежухів) 4:0 (2:0).
18 жовтня. Стрий. Центральний міський стадіон  «Сокіл». Судді:  Роман Майкут, Євген Рошак (обидва – Стрий), Борис Гребінь (с. Великі Дідушичі).
Пукеничі: Кожухівський, Мичко, Нізвецький, Федорина, Ашинберг, Котула (к), Рудник, Демко, Кащій, Стасів, Яворів. Запасні гравці: Попович, Романський, Берник, Гетманчук А., Гетманчук Т., Балабанський. Президент команди - Василь Гетманчук, головні тренери - Юрій Мацелко та Руслан Котула.
Нежухів: Варєжкін, Грибанов, Олійник, Тимчишин, Сушко О., Берездецький, Крищенко, Мацигін (к), Янко М., Мачоган, Анциферов. Запасні гравці: Янко О., Сушко В., Гарко, Кравець, Кузяк, Гук, Баль. Президент команди - Михайло Яхван, тренер  – Іван Бойко
Голи: 1:0 - Назар Демко (31 хв.), 2:0 - Назар Демко (36 хв.), 3:0 - Василь Стасів (50 хв.), 4:0 - Тарас Гетманчук (86 хв.)

Ось і визначилися переможці та призери цьогорічного чемпіонату Стрийщини серед команд першої та другої ліг. У суботу, 18 жовтня, на головній спортивній арені Стрийщини - стадіоні «Сокіл» відбулася спочатку гра за 3-є місце між командами «Угерсько» та «Юність» (Семигинів), в якій угерські футболісти переконливо перемогли з рахунком 10:4, а згодом і фінальна гра між командами «Будівельник» (Пукеничі) та «Нива» (Нежухів). До слова, обидва матчі за третє та за перше місця пройшли за фінансової підтримки президента ФК «Скала» (Стрий), співзасновника та співвласника Академії футболу «Скала» (Моршин) Миколи Кмітя.

Гра розпочалася з атак пукеницьких футболістів, які швидше призвичаїлися до цього футбольного поля, однак у стадії завершення атак їх підводила неточність. До 25-ої хвилини гра переважно тривала у центральній частині поля. А на 26-ій хв. підопічні Юрія Мацелка та Руслана Котули могли відкрити рахунок, однак після гарматного удару Степана Рудника шкіряна «куля» потрапила у праву поперечину воріт. І все ж на 31-ій хв.

Назар Демко не сильним, але прицільним ударом відкрив рахунок - 1:0. Через п’ять хвилин опісля він же подвоїв рахунок - 2:0. Підопічні Івана Бойка прагнули хоча б скоротити рахунок, проте на заваді стояв Володимир Кожухівський. Після перерви пукеницькі футболісти ще двічі розписалися у воротах Віталія Варєжкіна. Спочатку, на 50-ій хв. Василь Стасів втретє змусив воротаря нежухівської команди витягувати м’яча з власних воріт, а на 86-ій хв. ефектним ударом Тарас Гетманчук встановив остаточний рахунок у цій зустрічі.

Нежухівські футболісти старалися бодай розмочити рахунок, проте усі їхні зусилля виявилися марними. Отож, 4:0 – на користь ФК «Будівельник» (Пукеничі), які після багаторічної перерви знову стали чемпіонами Стрийщини серед команд першої ліги.

А у неділю, 19 жовтня, на сільському стадіоні с. Миртюки у фінальній грі за звання чемпіона Стрийщини серед команд другої ліги помірялися силами команд «Скала» (Довге) та ФК «Верчани». У цьому фінальному матчі переконливу перемогу здобули гравці команди Довге з рахунком 4:1 У матчі за 3-є місце ФК «Леоні» (Стрий) лише у додатковий час здолав опір «Карпати» (Йосиповичі) – 3:2.

Усі вісім команд, які вели боротьбу за титул переможця та призерів цьогорічного чемпіонату Стрийщини серед команд 1 та 2 ліг отримали з рук Миколи Кмітя грошові премії, а також  футбольні статуетки та дипломи. На урочистій церемонії нагородження Микола Кміть вручив переможцю та призерам цьогорічної першості Стрийщини серед команд першої та другої ліги грошові премії, кубки, грамоти, медалі та футбольні м’ячі а кращі у номінаціях - футбольні м’ячі  та дипломи. Оргкомітет турнір визначив кращих у номінаціях. Кращим воротарем визнано Володимира Кожухівського, а кращим гравцем фінального матчу - Назара Демка (обидва - ФК «Будівельник» Пукеничі). Кращим бомбардиром вже вкотре став Іван Климчук з ФК «Стрілків» - 48 м’ячів.