ФК "Каменяр": без медалей, зате гідно

03 січня 15:37
Переглядів: 222
мяч

У Серафинцях, що на Городенківщині, підбивають підсумки футбольних баталій сезону-2014.

Михайло ГРИГОЛІНСЬКИЙ, ФК “Каменяр”

Хотілося б згадати коротко про всі футбольні здобутки односельців у цьому році, тож розпочнемо з другої команди – ФК “Серафинці” – учасника другої ліги першості Городенківського району. Ця новостворена команда заслужила повагу серед місцевих уболівальників, адже основний кістяк команди складали тільки серафинчани. Велика заслуга у її створенні належить тренеру Богданові Дейчуку. Саме він доклав неабияких зусиль для того, аби гравці дограли сезон і мали чим добиратися на матчі. Бували ж випадки, коли Богдан Федорович давав і власні кошти для того, щоб гравці змогли виїхати на матч. За це приносимо від імені всіх уболівальників та гравців велику дяку патріотові нашого села і поважаній людині. Загалом ФК “Серафинці” цьогоріч посіли друге місце у свїй групі, й це можна вважати неабияким успіхом новоствореної команди.

Тепер настала черга головної команди Серафинець – ФК ” Каменяр”. Головний тренер “каменярів” Іван Яшан – людина, яка завжди живе футболом, завше переживає за успіхи футбольних Серафинець. Він зібрав доволі потужний колектив. Не будем приховувати, що честь Серафинець переважно захищали кращі виконавці Городенківщини. Виступаючи в другому дивізіоні області, “каменярі” посіли почесне друге місце в групі “Південь”, поступившись лише “Тепловикові” з обласного центру. А, увійшовши до фінальної частини ліги, серафинчани серед восьми кращих команд стали четвертими.


Звичайно, ця команда була здатна на більше й посісти призове місце, але, на жаль, відверто провалили останні надважливі матчі. Вочевидь, вся у тому, що через певні кадрові втрати, тренерові довелося вводити свіжі сили у вигляді зовсім юних виконавців, котрі вперше зіткнулися з турнірною боротьбою такого рівня. Хоча саме за ними – майбутнє. Як би там не було, а ФК “Каменяр” гідно показав себе серед елітних команд області.

Тож по завершенню змагань учні місцевої школи привітали всіх гравців з успішним завершенням футбольного сезону та присвятили їм маленький концерт. Під час подячної зустрічі слово мали і “легіонери” серафинецьких команд. Вони подякували Івану Яшану за те, що він запросив їх до “Каменяра” після того, як було розпущено “Пробій”. Гадаю, і кожен присутній у залі був удячний нашим футбольним героям і всім тим, хто вклав свою частку в спортивні досягнення Серафинець.

Маємо надію, що в наступному році Серафинці знову будуть представлені і в районій першості, як і на теренах області. Нам, серафинчанам, потрібно відновлювати колишню славу нашого славного футбольного села.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: