ФК "Карпати" дякує за підтримку!

10 травня 17:00
Переглядів: 156
Карпати

Шановні уболівальники! ФК «Карпати» щиро дякує Вам за підтримку, що відчувалася протягом усього чемпіонату. Ваші пісні, заряди та оплески, Ваші емоції та переживання, передавалися команді на футбольному полі. Звичайно, «Карпати» шкодують, що не змогли виконати поставленого завдання і здобути путівку до Ліги Європи. 

Однак, ми віримо у майбутні перемоги, нові досягнення та здобутки. Ми віримо, що поруч із Вами львівська команда ставатиме все сильнішою, набиратиметься досвіду та боротиметься за найвищі місця. Так було раніше, так буде в майбутньому. 

Зараз закінчився непростий сезон, у якому команда зміцнювалася та формувалася. Далеко не все із запланованого вдалося втілити в життя, але по-іншому у футболі не буває. На досягнення та здобутки потрібен час та стабільність. Іноді, для того, щоб зробити два кроки вперед, необхідно повернутися назад. 

Величезні кошти керівництво «зелено-білих» вкладає у розвиток дитячого футболу, адже саме на власних вихованцях будується перша команда клубу. Окрім цього, не варто забувати, що зусиллями очільників «Карпат», вдалося вирішити велику кількість наболілих проблем, зокрема, розблокувати трансфери та переїхати на «Арену Львів». До того ж, що надзвичайно важливо, львівський клуб є одним із найстабільнішим у фінансовому плані, а також володіє сучасною та якісною інфраструктурою. 

Усе це неодмінно принесе плоди у найближчому майбутньому. Ми віримо, що із Вашою підтримкою, «Карпати» неодмінно знову гратимуть у єврокубках. Головне, не опускати рук і жити з вірою у краще. Разом ми – сила!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: