ФК "Карпати": інтерв'ю Севідова було вигадано

12 лютого 16:47
Переглядів: 264
карпати

9 лютого 2014 р. на кількох інтернет-порталах з’явився передрук інтерв’ю Олександра Севідова, який головний тренер ФК «Карпати» начебто дав журналісту газети «Команда» Василю Михайлову.

Як повідомив сам Олександр Володимирович, він дійсно телефоном спілкувався з кореспондентом газети «Команда», однак зміст надрукованого інтерв’ю у багатьох моментах абсолютно не відповідає тому, про що говорив наставник «Карпат». Це дозволяє стверджувати, що частини розмови були просто вигадані. Окрім того, дане «інтерв’ю» не було авторизовано ані власне співрозмовником видання, ані прес-службою клубу.

Таким чином, ФК «Карпати» змушений скористатися своїм правом і відкликати акредитаційне посвідчення Василя Михайлова через порушення п.5 Правил акредитації, а саме «розповсюдження інформації, що не відповідає дійсності». Водночас львівський клуб залишає за газетою «Команда» право на акредитацію іншого журналіста.

Наголошуємо, що у стосунках зі всіма без винятку ЗМІ ФК «Карпати» стоїть на засадах прозорості, толерантності та взаємоповаги і будує свою поведінку виключно згідно із встановленими і погодженими правилами і нормами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: