ФК "Карпати": Команда, що переживає дежавю…

07 жовтня 07:17
Переглядів: 236
гол
Сьогоднішній стан фанатів болехівського футболу можна порівняти із повторним перечитуванням книги, або перегляданням фільму, котрий раніше бачив, проте вже встиг забути про що він. Ми не можемо згадати, що відбудеться у найближчому майбутньому, але по ходу подій розуміємо, що вже бачили цю картину, переживали ці відчуття, вдихали цей п’янкий запах перемог, а тому «кайфуємо» по новому! Разом, дружньо, від душі!
 
Рівно 19 років тому, у далекому 1995 році, ФК «Карпати» Болехів тріумфували у обласній першості. З тих подій сплило немало часу, підросло та змінилось не одне покоління карпатівців, були прийняті численні доленосні рішення, виставлені пріоритети та змінені шляхи і стратегії розвитку болехівського футболу. І, пожинаючи плоди дій поодиноких футбольних ентузіастів, на чиїх плечах роками трималися та розбудовувалися «Карпати», ми не можемо не тішитись. У нас є чудова молода команда, складена із власних вихованців, котрі є патріотами свого клубу, яких щиро підтримує стадіон та на котрих рівняються наші юні футболісти та підростаючі таланти.
 
Будучи старожилами обласних змагань команді з Болехова дуже рідко вдавалося гучно заявити про себе. Привив футбол нашому місту іще «Авангард»: місцева команда яка на протязі двох десятиліть без особливих успіхів змагалася спочатку у групі Б (другий дивізіон), а згодом, з утворенням групи В, була понижена у класі до третього дивізіону.
 
Перші успіхи для болехівчан прийшли вже під егідою новоствореного ФК «Карпати». У рік свого заснування (1989р.) команда одразу ж потрапляє до числа призерів другого дивізіону (2 місце), а у 1995 році наші футболісти святкують вже перемогу в обласній першості. Наступних медалей довелося чекати чотири роки. У 1999 році ми, «для різноманітності», виборюємо бронзові відзнаки.
 
На жаль, уже на протязі 15 років «Карпати» не можуть зачепитися за п’єдестал. Попередні досягнення практично забуті та живуть тільки у пам’яті істинних місцевих шанувальників та цінителів найвеличнішої гри сучасності. 
 
Підсумовуючи вищесказане, можемо з упевненістю сказати, що футбольний сезон 2014 року, безумовно, буде «вшитий» у історію Болехова. Проте, нитками якого ґатунку виблискуватиме назва «Карпати» залежить виключно від кожного з нас! Залежить від керівництва клубу, його тренерів та гравців, від місцевої влади, меценатів та всіх уболівальників! Адже наша спільна праця та безперервна підтримка уже створила маленьке диво, котре ми просто зобов’язані довести до логічного завершення!

На фото 1: ФК "Карпати" Болехів, переможці першості області 1995 року та ФК "Карпати" Болехів, лідери першості області 2014 року.

На фото 2: фанати ФК “Карпати” Болехів на виїздному матчі в с.П’ядики Коломийського р-ну 1995 року та ультрас ФК “Карпати” Болехів на домашньому кубковому матчі з ФК “Перегінське” 2014 року.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: