ФК "Карпати": "Комітет з етики ФФУ проігнорував чергову резонансну справу"

12 листопада 18:38
Переглядів: 215
Про Карпати

13 листопада 2014 року об 11:00 у Будинку футболу відбудеться засідання Комітету з етики та чесної гри ФФУ, де буде розглянуто висловлювання, які були нещодавно зроблені генеральним директором ФК «Карпати» в інтерв’ю програмі «ПроФутбол», де йшлося, зокрема, про корупцію в українському футболі.

Висловлюючи свою готовність до діалогу на окреслену тему, ФК «Карпати» також пропонує внести до порядку денного розгляд випадку, що трапився напередодні матчу за Суперкубок України-2014 і чомусь був цілковито проігнорований Комітетом з етики. А саме – дати оцінку таємній зустрічі голови Комітету арбітрів ФФУ Василя Мельничука та адміністратора «Шахтаря» Даміра Зіннатулліна, якого у минулому неодноразово звинувачували у тиску на суддів під час матчів донецької команди.

Нагадаємо, що факт такої зустрічі зафіксував і оприлюднив екс-рефері ФІФА Сергій Шебек: «Складається враження, що Василю вручили цю посаду лише для того, аби він захищав інтереси одного з клубів Прем’єр-ліги. І як захищає? Не за законом, а в ресторані, сидячи за столом з одним з представників цього клубу і виголошуючи тости за майбутні їхні перемоги. І коли? Напередодні відкриття нового сезону-2014/15. Так, Київ — велике місто, але нікуди від людських очей не сховатися».

А сайт «Футбольний клуб» підтвердив даний факт, оприлюднивши аматорське фотозроблене у київському ресторані «777», де й відбулась згадана зустріч, що в будь-якій іншій європейській країні спричинила б нечуваний скандал та блискавичне внутрішнє розслідування. Однак ФФУ і підконтрольний йому Комітет з етики навіть оком не повели, наче нічого і не було – жодної реакції!

Скільки ще часу правити балом нинішнім господарям Будинку футболу – вирішить черговий Конгрес ФФУ, призначений на 18 грудня. Однак той «букет» скандальних рішень та кричущих помилок у виконанні Попова та його команди не залишають сумнівів – криза у ФФУ поглибилась настільки, що змія вже пожирає свій хвіст.

ФК «Карпати» запрошує представників ЗМІ взяти участь у висвітленні завтрашнього засідання Комітету з етики та чесної гри. Нагадаємо, що раніше львівський клуб звернувся з вимогою проводити усі засідання Комітету з етики та чесної гри у відкритому режимі, в тому числі – за присутності представників засобів масової інформації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: