ФК "Карпати" Львів: хто, скільки і як

05 жовтня 08:37
Переглядів: 1320
ФК Карпати

За перших десять матчів чемпіонату львівським «Карпатам» вдалось тільки нівелювати мінусову різницю в графі очки і вийти в «нуль». «Зелено-білі» перемогли «Сталь» і зіграли в нічию з «Волинню», «Ворсклою» і «Чорноморцем». До завершення першого кола залишилось зіграти тільки один матч із дніпропетровським «Дніпром».  Наразі говорити про перспективи попадання в Лігу Європи не приходиться, тай шансів потрапити в шістку кращих команд за підсумками першої частини чемпіонату практично нема.

Пауза викликана матчами збірної України чи не єдиний шанс щось змінити у грі команди, налагодити взаємодію та награти нові схеми. Оскільки до зимової перерви буде зіграно 18-ть турів чемпіонату, тому суттєво виправити ситуацію у чотирьох матчах, які залишаться до закінчення першої частини чемпіонату у новому році, не вдасться.    

Ми вирішили проаналізувати на кого робив ставку в Чемпіонаті України та Кубку головний тренер команди, хто з гравців найбільше зіграв та яку користь приніс команді.

Тільки чотири гравців взяли участь у всіх матчах команди. Це форвард Бланко-Лещук, який забив три голи і віддав три результативні передачі в чемпіонаті. Це найкращий показник для нападників «зелено-білих» після сезону 2013/14 року коли Олександр Гладкий забив 10 голів в чемпіонаті, а Сергій Зеньов 9. Після цього більше двох голів форварди команди не забивали. Також грали в 11 матчах три захисники: Володимир Костевич, який встиг пограти як на захист так і на атаку і пара центральних беків Іван Лобай та Андрій Нестеров. Саме розвиток цих двох гравців є наразі найбільшим успіхом тренера Сергія Зайцева. Особливо сильно добавив Лобай, якого з флангу перевели в центр захисту де він зміг себе проявити по новому і закріпити за собою місце в основі. Іван ще встиг забити один гол. За 11 матчів пара центральних заробила тільки п’ять попереджень (2 – Лобай, 3 - Нестеров)

Участь у десяти матчах взяв Ігор Худоб’як. Ветеран команди забив один гол і віддав три результативні передачі та заробив 2 попередження.

Шість гравців взяло учать у 9 матчах команд. З них найменше на полі провів форвард Максим Грисьо – 418 хвилин (6 раз вийшов в основі і тричі виходив на заміну). За цей час він встиг забити один гол. Пало Ксьонз за 9 матчів забив один гол, зробив одну результативну передачу, заробив 4 попередження та своєю грою заслужив виклику до збірної України. Вісім раз в основі та раз на заміну виходив захисник Артур Новотрясов. За 768 хв. на полі він заробив 4 попередження і одне вилучення. За 6 матчів в основі і три виходи на заміну захисник Василь Кравець награв 590 хв. і заробив 4 попередження. 535 хв. зіграв захисник Денис Мірошніченко – 5 раз вийшов основі і 4 рази на заміну. За цей час заробив1 попередження. Повні 9 матчів зіграв воротар Роман Підківка, пропустивши в свої ворота 14 голів і заробив одне попередження.

Взяв участь у восьми матчах півзахисник Амбросій Чачуа. За 583 хв. на полі він встиг забити три голи, заробити попередження і вилучення.

Нападник Гегам Кадемян взяв участь у шести матчах, але провів на полі тільки 307 хв. за цей час нічим не відзначився.

Аж 165 хв. у п’яти матчах награв новачок команди Сергій  Рудика, який запам’ятався тільки не реалізованим моментом у ворота «Шахтарю» та двома попередженнями.

Ще два новачки команди – Костянтин Ярошенко і Євген Зубейко взяли участь у чотирьох матчах, зігравши 355 і 379 хвилин відповідно. Найбільше запам’ятався Ярошенко, який не реалізував сто відсоткову нагоду в кінці матчу з «Чорноморцем».  

Півзахисник Назар Вербний взяв учать утрьох матчах награвши аж 300 хвилин завдяки матчу Кубка України із «Жемчужною». Заробив одне попередження.

Ще один воротар Роман Мисак зіграв два повні матчі: один в Кубку України і один в чемпіонаті. Пропустив тільки раз від «Волині» та зумів відбити пенальті в матчі Кубка.

Захисник Андрій Маркович тричі виходив на заміну і награв аж 39 хвилин, ще чотири рази потрапляв у заявку. Півзахисник Євген Чумак двічі появлявся на полі і зіграв 42 хв., ще двічі був у заявці. 59 хвилин за три появи на полі зіграв півзахисник Ігор Богач, ще раз потрапив у заявку на матч.

Три гравці зіграли менше десяти хвилин: півзахисник Дмитро Кльоц (9 хв.) – 4 рази потрапляв у заявку; форварди Габріель Окечукву (3) і Дмитро Заїкін (1), ще тричі потрапляв у заявку.

Потрапляли в заявки на матчі але так і не появлялись на полі ще чотири гравці «Карпат»: воротар Олег Мозіль (7 потраплянь в заявку), захисник Володимир Сениця (3), півзахисники Дмитро Полюганич (1) і Володимир Савошко (1).

Як бачимо найбільше часу на полі провели гравці захисту - 6 виконавців взяло участь у 9 і більше матчах. Тільки три півзахисники і два форварди виходили на поле 8 і більше раз. Тому фактично гра команди будується довкола тільки 11 гравців. Команда не має ким підсилювати гру. З новачків, які прийшли протягом сезону найбільше довіри мають Зубейко і Ярошенко, але на разі суттєво підсилити гру їм не вийшло.

Тільки один гол був забитий гравцем, який вийшов на заміну (Чачуа в матчі з «Олександрією»).   

Що стосується молоді, на базі якої, за словами керівництва, і повинна будуватись команда то стабільне місце в основі має тільки Лобай. Підківка, Кравець, Костевич, Чачуа і Мірошніченко стабільно залучались до основи і в попередніх сезонах. З нових гравців свій шанс отримав Грисьо, який дуже непогано дивиться  атаці, але йому ще не вистачає сил щоб перебувати на полі довший час. Інші виходять на поле на кілька хвилин або залишаються на лаві запасних.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: