ФК "Карпати" має шанс документально зафіксувати інфраструктуру потрібну для розвитку

03 червня 11:00
Переглядів: 287
Карпати Львів

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 2 червня дозволив розроблення детального плану території у районі вул. Липова Алея (до межі парку «Снопківський»). Відтак Карпатівці мають шанс документально зафіксувати інфраструктуру необхідну для розвитку клубу та врешті впорядкувати питання землекористування.

Зазначимо, це питання має доволі тривалу історію: ФК «Карпати» ще з 2006 року буквально виборює у спорах з міською владою можливість розвинути адекватну для сучасного футбольного клубу інфраструктуру вже вдруге винесли на виконком. Сьогодні виконком прийняв своє рішення фактично виконуючи судове рішення, що було прийняте за позовом, ініційованим Клубом.

Розгляд питання – переносився, оскільки представник футбольного клубу на засіданні виконкому, що відбулось 19.05.2017р. зазначив, що запропоновані межі детального планування не охопили частину майнового комплексу стадіону «Україна», а саме – т.зв. «нижні» тренувальні поля.

«Нижні тренувальні поля були і 50 років тому, і 20 років тому. Пропозиція до виконкому полягає у тому, щоб рішенням зафіксувати раз і назавжди, що нижні тренувальні поля там будуть», – заявив він.

Представник клубу наголосив, що ці поля передбачені генпланом м. Львова і відносяться до земельної ділянки, місцерозташування якої раніше, ще у 2008 році, було погоджене Клубу, а громада не є проти тренувальних полів як тренувальних полів, а проти чергової висотки на цій території.

«Ми не воюємо із мешканцями і не протиставляємо себе парку! Ми хочемо зафіксувати, що там мають бути тренувальні поля», – заявив він і додав, що відновлення «нижніх» тренувальних полів відбуватиметься відповідно до проекту, який зараз виготовляється на замовлення Клубної школи, та який після узгодження з мешканцями буде окремо подано на погодження тому ж виконкому.

Тож щоб, почути думку громади щодо цього, розгляд питання переносився.

Сьогодні на виконкомі місцева мешканка Галина Янко пояснила, що мешканці не проти, а навпаки – за відновлення у тому місці саме тренувальних полів, а не будь-чого іншого, але із віднесенням території до меж парку, на сервітутному користуванні. «Якщо комусь захочеться це вивести з меж парку, ми протестуватимемо», – заявила Галина Янко.

Вона зазначила, що спілкування між активістами та представниками клубу є, і що «Карпати» обіцяли врахувати побажання громади.

Активістка наголосила, що поля повинні бути відновлені так, щоб діти «могли кататися навколо велосипедом, щоб мама могла проїхатися коляскою, а люди могли вийти на пробіжку…. Також Г. Янко запропонувала встановити соціальні години для дітей мікрорайону. «Карпати» ж мають передбачити в проекті організований водовідвід щоб не допустити руйнування схилів, і не влаштовувати жодних стоянок.

«Я хочу подякувати місту, що дотримало слово щодо межі парку і «Карпатам», що почули людей», – наголосила Г. Янко.

Після розроблення детального плану території, його представлять мешканцям на громадських слуханнях відповідно до встановленого порядку. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: