ФК "Карпати" не задоволені результатом аудиту Прем’єр-ліги

21 жовтня 11:00
Переглядів: 170
премєр ліга

Нарешті закінчилася комедія у кількох діях, що тривала майже рік: стали відомі результати аудиту Прем’єр-ліги, ініційованого ФК «Карпати». «Ревізори» виявилися задоволені роботою структури. Утім, за словами генерального директора «Карпат» Ігоря Дедишина, те, що відбулося, повноцінним аудитом важко назвати.

Як заявив генеральний директор Прем’єр-ліги України Петро Іванов, висновки перевірки роботи структури за два сезони  – 2012-2013 і 2013-2014  позитивні.

Натомість гендиректор ФК «Карпати» Ігор Дедишин прокоментував подію так: «Це не аудит. Це звіт про рух коштів. І все. Звідки прийшли, куди пішли. Аудит – це зовсім інше, У ньому має йтися про річний баланс підприємства. А тут і близько про це нема мови. Просто звіт коштів. Звідки надійшли, заявкові внески, фінансова допомога, повернення позик. Витрати на персонал, витрати на арбітрів, оренда, виготовлення нагород, сувенірної продукції. Все! На цьому аудит, по суті, закінчився».

За словами Ігоря Дедишина, потрібно було провести не лише фінансовий аудит Прем’єр-ліги, а й «економічний, кадровий, функціональний аудит», адже перевірка мала передусім з’ясувати ефективність роботи Прем’єр-ліги.

«Аудит мав з’ясувати, які функції, повноваження має ця структура, які рішення  приймає, і яку користь вона приносить в фінансовому вимірі клубам», – пояснив Ігор Дедишин.

Водночас генеральний директор Прем’єр-ліги України Петро Іванов переконує, що аудит проводився належним чином фірмою, яку рекомендувала ФІФА. Утім, як виявилося, перевірку здійснювала не європейська компанія, а українська  «КПМГ-Аудит» – зареєстрована на вул. Михайлівська, 11 у Києві. До речі, ця ж фірма вже незабаром проводитиме аудит Федерації футболу України.

«Представники аудиторської компанії упродовж  місяця працювали тут, проводили співбесіди із працівниками,  робили запити на отримання необхідних документів», – переконує Петро Іванов. 

«Важко спрогнозувати, як поводитимуться «Карпати», – тим часом прокоментував реакцію львів’ян на результати аудиту Прем’єр-ліги перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов. – Якщо їхні претензії мають під собою грунт, то, звичайно, ФФУ піде на зустріч. Але хочу нагадати, що у ФФУ є договір із Прем’єр-лігою».

Наразі ж ФК «Карпати» очікують на офіційну відповідь про проведену роботу від аудиторської компанії, що перевіряла Прем’єр-лігу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: