ФК "Карпати" провели акцію "Єдина країна"

01 квітня 18:15
Переглядів: 202
карпати

Те, що відбулося у середині другого тайму матчу між «Карпатами» та «Севастополем», зворушило навіть байдужих до футболу людей. Коли п’ятеро фанатів кримчан почали співати гімн України, до їхнього сектору перебігли ледь не усі фанати «Карпат».

Вже за кілька хвилин уболівальники обох команд почали скандувати «Севастополь, Севастополь», що спершу збентежило гравців «зелено-білих», але потім команда зрозуміла, що фани підтримують місто, анексоване ворожими військами.

На матч проти кримчан карпатівці вийшли в білих футболках із надписом «Єдина країна – Единая страна». Суддівська бригада також підтримала ідею львівського клубу. Діти, які виводили обидві команди на поле, випустили в небо сині та жовті надувні кульки, політ яких супроводжувався оваціями трибун та гравців обох команд.

А перед початком матчу між «Карпатами» та «Севастополем» відбувся товариський поєдинок між ветеранами львівського та київського футболу, що пройшов під гаслом: «Футбольні ветерани за єдину Україну».

Усі ці події знайшли своє відображення у повідомленнях на різноманітних інтернет-ресурсах, а вчинок фанатів «Карпат» взагалі назвали показовим. Зокрема, після гри капітан «Севастополя» Олександр Ковпак зазначив, що уболівальники «левів» довели, що у нас єдина країна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: