ФК "Карпати" здійснює мрії

02 листопада 21:39
Переглядів: 293
Карпати

ФК «Карпати», у рамках проекту генерального медіа-партнера клубу «Добрий ZIK», здійснив мрію хлопця хворого на аутизм. Для Сашка, який мріяв ближче побачити улюблену команду, провели екскурсію по новій базі «Карпат», а також запросили приєднатися до тренування під керівництвом головного тренера Олега Дулуба.

«Карпати» разом із телеканалом ZIK запросили в гості на тренувальну базу команди, що в Брюховичах, хлопця Сашка хворого на аутизм. Для гостя провели велику екскурсію по новій базі «зелено-білих», показали де команда тренується, відновлюється після важких ігор та відпочиває. Хлопець познайомився із футболістами та тренерами, що стало для нього, мабуть, найбільшим задоволенням. А головний тренер Олег Дулуб запросив Сашка приєднатися до тренування разом з командою. 

«Зустрічі такого роду для мене завжди хвилюючі, розумієш, що окрім футболу є ще й звичайне життя. З розумінням та задоволенням йдемо назустріч таким ініціативам. Якщо ми можемо чимось допомогти, то із радістю це робимо» – розповів Олег Дулуб.

Після тренування, коуч «левів» від усієї команди вручив хлопцю подарунки на згадку: м’яч із підписами гравців та клубну футболку. Щасливий Сашко, у відповідь, пообіцяв й надалі усіма силами підтримувати «зелено-білих». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: