ФК "Львів" - "Говерла-Закарпаття". Післяматчеві коментарі

06 вересня 12:41
Переглядів: 630
Default Image

Олександр СЕВІДОВ, наставник "Говерли-Закарпаття":

 - Вітаю нашого суперника з перемогою. Не можу сказати, що вона заслужена, але львів"яни до неї йшли, боролися за неї і гравцям «Львова» вистачило снаги здобути її. Я попереджав футболістів, що проти нас гратиме над вмотивований колектив. Це нам буде хорошим уроком на майбутнє.

- Минулого року ви бачили молодий склад «Львова», сьогодні він інший. Сучасна гра відрізняється від стилю гри команди у минулому сезоні?  

- Точно така ж гра була у львів’ян весною. Хлопці б’ються, кусаються – це такий характер львівський.

- Як гадаєте, чому вашій команді не вдалося результативно завершити бодай один з десятка голевих моментів?

- Ну, не знаю. Бачив, що у вас тут перед грою ходить священик по полю, мабуть – це вплинуло на те, що мої підопічні мінімум тричі не влучили у пусті ворота.   Але тим не менш, наша команда, маючи перед собою серйозні завдання, була зобов’язана перегравати ФК «Львів», разом з арбітром та його помічниками.

Роман ЛАБА, наставник ФК "Львів":

- Мене переповнюють емоції. Сьогодні ми виграли від лідера чемпіонату, який досі не терпів гіркоти поразок. По грі ужгородці нас переважали. Тішить мене те, що хлопці виклалися на полі і не дали можливості супернику взяти наші ворота. На кінець радує й те, що в нас з’явилася на полі ігрова дисципліна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: