ФК "Львів": Ми пішли, щоб повернутися!

22 травня 22:05
Переглядів: 444
львів оскар

Сьогодні, 22 травня, ФК “Львів” святкує свій 11-ий день народження! Саме в цей день 2006 року було засновано футбольний клуб. ФК “Львів” – це успішний бренд та справжня візитка Галичини. “МИ ПІШЛИ, ЩОБ ПОВЕРНУТИСЬ” – кредо львів’ян, яке на сьогоднішній день повністю себе виправдало. 

Рівно 11 років тому амбітна команда зі Львова почала своє існування на футбольній карті України. Розвиток та фінансування клубу взяв на свої плечі Юрій Кіндзерський. Завдяки йому “городяни” зуміли стати одним із найвідоміших футбольних клубів України. Упродовж своєї відносно молодої, але багатої на події історії, клуб з року в рік ставив перед собою амбітні завдання, щоразу підвищуючи планку турнірних звитяг. Запам’яталися виступами в Першій Лізі, феєричними перемогами в тодішній Прем’єр Лізі, а також яскравими поєдинками в Кубку України. Для багатьох футболістів ФК «Львів» став відправною точкою до подальшого кар’єрного зростання. Команда подарувала вболівальникам за ці роки грандіозну кількість емоцій: історичні яскраві перемоги, неймовірні злети, а також сльози розчарування й відчаю. Незважаючи ні на що, в наших серцях завжди була віра та надія на краще. 

Велику вдячність ФК “Львів” приносить теперішньому президенту Роману Михайліву, який почав творити нову історію футбольного клубу “Львів”. У 2014 році Роман Євгенович відродив амбітний клуб міста Львова. Він взяв під свою опіку дитячу школу ФК «Львів», яка виступає у вищій лізі ДЮФЛУ. А згодом і відновив основну команду, яка сьогодні змагається в аматорській лізі України. Футбольний клуб зробив великий ривок на зустріч великому майбутньому. Керівництво клубу тримає курс на перспективу та виховання власних талантів. На сьогодні юніори ФК “Львів” U-19 лідери у Першій Лізі. Ми прагнемо розвивати та удосконалювати здібності і майстерність у юнаків наших шкіл, відкривати перед ними нові можливості та горизонти. 

ФК “Львів” подав заявку у Другу Лігу та вже цим літом планує  повернутися в когорту професіоналів.  Команда планує проводити домашні ігри на стадіоні “СКІФ”, де вже сьогодні добігає завершення реконструкція стадіону. 

“Синьо-золоті леви” завдячують президентові клубу, який гідно тримає курс у професійний футбол, людині, чиї слова не розійшлися зі справами. 

Ми щиро надіємось та віримо, що вже цього літа зі стартом Другої Ліги, наші трибуни будуть переповнені вболівальниками. Тими, в чиїх грудях билося і б’ється серце “синьо-золотих левів”. А команді футбольного клубу “Львів” бажаємо творити нову велику історію, наповнену яскравими перемогами, медалями і трофеями, та ставати чемпіонами в улюбленій справі.

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: