ФК "Львів" переможець Меморіалу Василя Ковцуна

29 серпня 17:00
Переглядів: 168
фк львів

Команда СДЮШОР «Карпати», сформована з гравців 1999 року народження в рамках підготовки до сезону 2014/2015 взяла участь у Меморіалі Василя Ковцуна, що традиційно проводиться наприкінці літа у Жовкві.

Цього року у турнірі взяло участь вісім команд, які на попередньому етапі було розбито на дві групи:

Група «А» – «Арсенал» (Харків), СДЮШОР «Карпати» (Львів), ФК «Добросин» та «Арсенал» (Біла Церква);

Група «Б» – СДЮШОР «Буковина» (Чернівці), ФК «Львів», СДЮШОР (Тернопіль) і «Гарай» (Жовква).

По завершенні матчів у двох групах, переможці квартетів у фіналі розіграли головний приз турніру. Команди, які в групах стали другими, в очному протистоянні виборювали бронзові нагороди, а колективі, які у своїх квартетах фінішували третіми та четвертими, зіграли в матчах за підсумкові п’яте і сьоме місця.

Додамо, що зважаючи на підготовчий етап до сезону, всі матчі проводилися у форматі два тайми по 30 хвилин, а не по 40 хвилин, як грають юнаки даної вікової категорії в офіційних поєдинках.

У першому матчі в групі СДЮШОР «Карпати» зустрілися з однолітками із харківського «Арсеналу». Голи Святослава Синишина і Дмитра Деревецького забезпечили звитягу підопічним Василя Леськіва і Романа Деркача з рахунком 2:0.

Натомість у протистоянні з ще одним «Арсеналом», цього разу з Білої Церкви, «зелено-білі» зазнали невдачі – поразка з мінімальним рахунком 1:2. Але білоцерківці у грі першого туру програли ФК «Добросин» – 3:4, тож перед заключними іграми у групі в карпатівців залишався шанс посісти перше місце в своєму квартеті і в такий спосіб вибороти путівку в фінал. Для цього «левам» треба було самим виграти у ФК «Добросин» і сподіватися, що у паралельному матчі, в якому відбувалося дербі двох «Арсеналів», команда з Білої Церкви як мінімум не переможе.

Зі своїм завданням карпатівці впоралися, що називається, з перевиконаннм плану – розгромили добросинців з рахунком 5:0. «Хет-трик» оформив Назар Пізнюк, а Святослав Синишин і Захар Нетлюх забили по голу.

Однак свій матч виграли і болоцерківці, які за рівної кількості очок – в обох команд по 6 – завдяки перемозі в особистій зустрічі і посіли перше місце в групі. «Карпати» залишилися другими і грали в матчі за третє місце, яке у підсумку й вибороли. У «бронзовому» фіналі підопічним Василя Леськіва і Романа Деркача зустрілися з тернопільською СДЮШОР. Ігровий час сильнішого не виявив – 1:1 (у нас гол забив Захар Нетлюх), а серію післяматчевих пенальті, на відміну від суперників, «зелено-білі» виконали бездоганно – 5:3.

А володарем головного призу стали вихованці ФК «Львів», які в фіналі з мінімальним рахунком 2:1 взяли гору над «Арсеналом» з Білої Церкви.

Додамо, що Меморіал Василя Ковцуна став передостаннім етапом підготовки нашої команди до нового сезону. Перший матч групового етапу першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України «зелено-білі» зіграють у суботу, 13-го вересня.