Попередження: Ощипко (66)

ФК “Львів”: Герич (Друзь, 84), Бариляк, Матушевський,  Скотаренко (Зайчук, 59), Романчук (Савошко В., 72),  Кисленко (Міщук, 79), Кучинський, Бухал, Омельченко, Ощипко, Поручинський (Шпирка, 59).
Головний тренер:
Андрій Чіх

Сьогодні на стадіоні “СКІФ” у рамках третього туру чемпіонату Другої ліги ФК “Львів” приймав ФК “Поділля” з м. Хмельницький. Варто зазначити, що суперник у Другій лізі виступає вже другий сезон, а львів’яни лише нещовно підвищились у статусі та в Кубку України вже дали фору першоліговим командам – МФК “Кремінь” та ФК “Волинь”. Львів зустрів гостей дуже спекотною погодою, тому футболістам на полі сьогодні прийшлось не легко.

Активно розпочали гру “городяни”, подачу з кутового небезпечно замкнув Сергій Кисленко, Шевченко був на місці. Швидку атаку у відповідь створили гості з Хмельницького, Степаненко дальнім ударом перевірив пильність Герича. Початок матчу показав, що львів’яни досить високо пресингують. Олексій Омельченко, підхопивши відбитий від Романчука м’яч, наніс з лівої потужний удар метрів із 15-ти, Шевченко зіграв надійно та зумів відбити. Дещо пізніше бачимо, як Ігор Поручинський отримує круглого на лівому флангу, виривається в атаку та робить простріл – шкіряний проходить повз рамку воріт. “Поділля” намагалось атакувати, проте їхні швидкі контратаки часто зривались. Шанс пробити випав Якубову, який небезпечно увірвався з правого флангу у штрафний майданчик, але, він робить пас на Колесникова, де останній пробиває надто сильно, м’яч проходить повз стійку воріт.  Як потрібно забивати добре знає дев’ятий номер “синьо-золотих левів”. На 32 хвилині у карному майданчику Кисленко обіграв захисника та зробив простріл, який рикошетом зачепив одного з захисників “Поділля” та дезорієнтував голкіпера гостей, 1-0. До перерви воротам подолян загрожували Ощипко, Омельченко та Романчук, але справжню загрозу знову створив дев’ятий номер. Сергій отримує пас від Омельченка, виходить сам-на-сам з Шевченком та пробиває у ворота, 2-0. Гості одразу ж створили атаку у відповідь, гравець “Поділля” обігрує Бухала, робить передачу, де після удару п’ятою від Колесникова забиває  із офсайду Джурко. На перерву господарі пішли з перевагою у два голи.

Із новими силами та бажанням відігратись вийшли на поле подоляни. Гостям випадає можливість виконати штрафний удар, який пробиває Музичук. Потужний удар зрикошетив від задньої опори воріт та влетів у сітку, тому на перший погляд здавалось, що м’яч залетів у наші ворота. У відповідь “городяни” створюють атаку, Ощипко наносить удар, Сергій Кисленко підкоректовує, але лайцман зафіксовує положення поза грою. Згодом бачимо і “легальний” гол ФК “Львів”. Після передачі з правого флангу від Кучинського у карній зоні забиває Олексій Омельченко, 3-0. Господарі не перестають атакувати, Омельченко втрачає м’яч у штрафному майданчику, першим на добиванні опинився Володимир Савошко, але його удар блокує захисник “Поділля”. Якщо в першому таймі була активність в діях “Поділля”, то у другому її практично не було, повністю територіальна перевага була на боці львів’ян. Олексій Омельченко перехоплює круглого у суперників та робить спробу вирватись вперед, де Дударенко звалює його та отримує жовтку картку. Штрафний удар виконує Гліб Бухал, який наносить прямий удар лівою ногою майже у саму “дев’ятку” та приносить команді четвертий гол. На компенсованих хвилинах вболівальники виконали гімн України, що вже стало традицією на трибунах стадіону “СКІФ”. В підсумку, ФК “Львів” розгромив “Поділля” та додав до свого активу ще 3 очки.

Наступний свій матч “городяни” зіграють у суботу, 5 серпня, на виїзді у м. Житомир. Суперником виступає ФК “Полісся”.