ФК "Львів" U-14: гра нереалізованих моментів

02 травня 09:30
Переглядів: 158
ФК Львів

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ), на виїзді, розійшлися нульовою нічиєю у протистоянні з чернівецькою «Буковиною»

U-14: «Буковина» Чернівці  – ФК «Львів»   0-0

У першому таймі наші юнаки мали перевагу на футбольному полі, зокрема варто виокремити два стопроцентні моменти,- спочатку Комарець гарно пробивав у дальній кут воріт, але тамтешній воротар, якимось «дивом», перевів «смугастого» на кутовий, а згодом, Матусевич, з вигідної позиції, метрів з одинадцяти від воріт, пробив не відповідально – мимо.

Другий тайм також проходив за сценарієм  ФК «Львів» U-14, однак помітна симпатія арбітра поєдинку до господарів поля, а також наступні  серії помилок Левів, не дозволила вихованцям Швеця здобути три очки.

В одному із моментів Боберського збили у власному карному майданчику футболісти «Буковини», однак…жовту картку отримав саме наш гравець.

Міг відзначитися Комарець, проте, після його удару, м’яч влучив у перекладину. А Підлужевич з чудової позиції – не влучив по-м’ячу.

Щоправда, варто згадати і гольовий момент господарів, але на заваді їхньому щастю став Малоїд.

Орест ШВЕЦЬ: «Не погано  ми проявили себе, продемонстрували бійцівські якості, хоча, заслуговували більшого. Але з хорошим настроєм підходимо до свят».

ФК «Львів» U-14:. Малоїд Дмитро, Татарін Данило, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Боберський Ростислав, Зелізко Ілля, Матусевич Володимир, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Кусий Остап, Комарець Максим. На заміну виходили – Білик Віталій, Мавдрик Роман. Запасні – Ожибко Максим, Петришин Богдан, Ситник Георгій, Іванець Захар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: