ФК "Львів" U-14: перший млинець другого кола вийшов гливким…

19 квітня 22:30
Переглядів: 172
ФК Львів

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ) на старті весняно-літного періоду змагань ДЮФЛУ сезону 2015-2016 рр., на виїзді, поступились львівським «Карпатам»

«Карпати» Львів U-14 – ФК «Львів» U-14 – 5-0 (4-0)

Вже на другій хвилині першого тайму наш голкіпер, помилившись, збив гравця команди-господарки, як наслідок, у наші ворота було призначене пенальті, яке і було реалізовано, 1-0.

Через декілька хвилин помилки у захисті призвели до наступних голів. А на останній хвилині першої половини матчу наші юнаки пропустили знову, 4-0.

Другий тайм проходив без суттєвих загострень біля обох воріт, однак знову, на останній хвилині, ФК «Львів» U-14 пропустив, 5-0.

Орест ШВЕЦЬ: «Швидкі пропущені голи призвели до психологічної «розклеєності». На зборах ми виглядали добре. На жаль, нам не вдалось створити моменти, аби вразити ворота «Карпат», нас переграли».

ФК «Львів» U-14:.Комарець Максим, Мавдрик Роман, Малоїд Дмитро, Матусевич Володимир, Ожибко Максим, Підлужевич Данило, Пінчук Василь, Поврозник Юрій, Фадевич Святослав, Іванець Захар, Боберський Ростислав. На заміну виходили: Барчишин Ярослав, Білик Віталій, Зелізко Ілля, Кусий Остап, Татарін Данио, Цар Максим, Ситник Георгій.

За матеріалами: fclviv.com.ua