ФК "Львів" U-15: гра невикористаних моментів

Переглядів: 104
ФК Львів U-16 – РВУФК Київ U-16 – 2-1

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), на виїзді, поступаючись, таки зуміли вивезти з Ужгорода очко

СДЮШОР Ужгород Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 – 1-1 (1-0)

У першому таймі гра проходила за переваги нашої команди, хороші моменти відзначитися втратили Ткач, Гринюх. Хоча контроль і був саме за «Львовом», але забити гол вдалося господарям. Місцеві вихованці скористалися помилкою Шишковського, який віддавав пас назад і м’яча перехопив суперник, 1-0…

Другий тайм пройшов за тотальної переваги хлопців Марича. Але «смугастий» вперто не влітав у сітку воріт СДЮШОРу. Моменти втратили, і Сенчишин, і Папроцький, останній, до слова, не влучив у ціль з 2-ох метрів.

Однак, бодай зрівняти рахунок, городянам вдалося. Триходівка «Львова» завершилася так, що Курила було зупинено недозволеним прийомом у штрафному майданчику господарів. Пенальті чітко реалізував Глушко, 1-1.

Роман Марич: «Маємо проблеми в захисті. Було старання, не зважаючи на спеку. Мали перемагати. Будемо готуватися до наступного двобою з БРВ-ВІКом. Гольові моменти треба реалізовувати».

ФК «Львів» U-15:.Новак Віталій, Папроцький Назар, Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Якуба Роман, Ткач Назар, Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас, Савран Роман (Курило Володимир), Грнюх Костянтин (Саламаха Артур).