ФК "Львів" U-15: гра невикористаних моментів

23 травня 22:00
Переглядів: 149
ФК Львів U-16 – РВУФК Київ U-16 – 2-1

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), на виїзді, поступаючись, таки зуміли вивезти з Ужгорода очко

СДЮШОР Ужгород Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 – 1-1 (1-0)

У першому таймі гра проходила за переваги нашої команди, хороші моменти відзначитися втратили Ткач, Гринюх. Хоча контроль і був саме за «Львовом», але забити гол вдалося господарям. Місцеві вихованці скористалися помилкою Шишковського, який віддавав пас назад і м’яча перехопив суперник, 1-0…

Другий тайм пройшов за тотальної переваги хлопців Марича. Але «смугастий» вперто не влітав у сітку воріт СДЮШОРу. Моменти втратили, і Сенчишин, і Папроцький, останній, до слова, не влучив у ціль з 2-ох метрів.

Однак, бодай зрівняти рахунок, городянам вдалося. Триходівка «Львова» завершилася так, що Курила було зупинено недозволеним прийомом у штрафному майданчику господарів. Пенальті чітко реалізував Глушко, 1-1.

Роман Марич: «Маємо проблеми в захисті. Було старання, не зважаючи на спеку. Мали перемагати. Будемо готуватися до наступного двобою з БРВ-ВІКом. Гольові моменти треба реалізовувати».

ФК «Львів» U-15:.Новак Віталій, Папроцький Назар, Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Якуба Роман, Ткач Назар, Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас, Савран Роман (Курило Володимир), Грнюх Костянтин (Саламаха Артур).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: