ФК "Львів" U-15: нажаль – поразка

01 червня 11:00
Переглядів: 248
ФК Львів

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), в Моршині, виграючи після першого тайму – поступилися

«Скала» Моршин – ФК «Львів» Ю-15 – 2-1 (0-1)

Останню гру цього сезону юнаки нашої школи розпочали доволі пристойно, володіли ініціативою. Далі матч вирівнявся, могли забивати, як господарі, так і гості,- і саме останнім вдалося відзначитися. Після передачі, Ткач, з меж штрафного майданчика, переправив «смугастого» в дальній нижній кут воріт, 0-1.

Але на другий тайм міцності нашій команді не вистачило. Хлопці виглядали доволі змученими. І це дало свої плоди – помилка Шишковського дозволила «Скалі» зрівняти рахунок, 1-1.

Можливо, далась взнаки фізична втома, можливо, брак концентрації, але чергова помилка, на цей раз Папроцького, призвела до другого пропущенного м’яча, 2-1.

Роман Марич: «У другому таймі команда виглядала дуже погано. Так не можна грати. Бажання, наче, і було, але не видно саме зрілості в грі. Треба думати, а не просто бігати і бити по м’ячу. Ми працювали у зимове міжсезоння, але останні поєдинки знівелювали підсумковий результат. Можливо, саме так і проявився рівень нашої команди. Так, є і мої промахи. Я хочу довіряти хлопцям, але дехто не виправдав покладених на них обов’язків і надій. Якщо хлопці хочуть грати у футбол, треба працювати і вдосконалюватися».

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Папроцький Назар, Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Дрига Максим, Ткач Назар, Савран Роман, Сенчишин Тарас (Саламаха Артур), Курило Володимир (Сметанка Андрій), Гринюх Костянтин (Вовкун Артем).

За матеріалами: fclviv.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити