Переглядів: 231
ФК Львів

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), в гостях, поступилися львівським «Карпатам»

«Карпати» Львів Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 – 3-0 (0-0)

У першому таймі наші футболісти виглядали справжніми молодцями, на полі точилася рівна гра. Господарі поля намагались діяти за допомогою довгих передач, виносивши м’яча далеко вперед на своїх нападників. Однак захист городян діяв надійно та й воротар не давав «маху». «Львів», натомість, міг вийти уперед, свої шанси змарнували Ткач, Сенчишин, Гринюх, Саламаха…

А в другій половині зустрічі, чомусь, наші гравці втратили концентрацію, та й дії арбітра можна піддати критиці…Перший гол наша команда пропустила після виконання штрафного пострілу карпатівського клубу, коли Хитрень, переправляючи «круглого», зрикошетив на тамтешнього футболіста…1-0.

На 53-й хвилині, після подачі зі штрафного, Глушко відзначився автоголом, 2-0..

А через декілька хвилин, коли ФК «Львів» усією командою помчав уперед відігруватись, «Карпати» впіймали наших юнаків на контратаці, 3-0 у підсумку.

Роман МАРИЧ: «У другому таймі хлопці знітилися, особливо, після пропущеного голу. М”яч психологічно зломав футболістів. Хоча хлопці старалися, але забити не змогли, натомість господарі, свої шанси реалізували. Та й «третя сторона» не дозволяла показувати футбол».

ФК «Львів» U-15:.Новак Віталій, Іваськів Денис, Шишковський Олег (Папроцький Назар), Глушко Ростислав, Токар Богдан, Дрига Максим (Мельничук Петро), Саламаха Артур (Курило  Володимир), Ткач Назар (Сметанка Андрій), Сенчишин Тарас (Савран Роман), Хитрень Тарас. Запасні – Федишин Володимир.

За матеріалами: fclviv.com.ua