ФК "Львів" U-15: так грати не можна

15 травня 17:00
Переглядів: 432
ФК Львів

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), в дома, поступилися чернівецькій «Буковині»

ФК «Львів» Ю-15 – «Буковина» Чернівці Ю-15  – 0-2 (0-0)

У першому таймі на футбольному полі стадіону «Сокіл» точилася рівна гра. Подекуди наші гості загострювали малюнок гри небезпечними моментами, саме тому перші 15 хв. наші юнаки виглядали дещо «загубленими». Але городяни старалися, щоправда, гольових шансів поблизу воріт «Буковини» глядачі не побачили.

Заміни, що були проведені на початку другого тайму не підсилили гру наших футболістів. А грубі помилки центральної та середньої лінії «Львова» призвели до двох пропущених голів – на 61-й та 68-й хвилинах.

Роман Марич: «Так грати не можна. Від мене гравці чують конкретику та критику, але не відображають цього під час матчу. Хлопцям потрібно задуматися, якщо вони бажають рости та розвиватися, як футболісти».

ФК «Львів» U-15:.Федишин Володимир, Папроцький Назар, Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Дрига Максим, Саламаха Артур, Ткач Назар, Сенчишин Тарас, Гринюх Костянтин, Хитрень Тарас. На заміну виходили – Сметанка Андрій, Савран Роман, Курило Володимир, Мельничук Петро, Вовкун Артем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити