ФК "Львів" U-15: звитяга на виїзді!

21 жовтня 07:00
Переглядів: 86
Футбол

У шостому турі ДЮФЛУ підопічні Романа Марича, у Чернівцях, обіграли місцеву «Буковину», що дозволило нашим юнакам піднятися на четверту сходинку в  турнірній таблиці.

«Буковина» Чернівці U-15 – ФК «Львів» U-15 – 1-2 (1-1)

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Іваськів Денис, Карпляк Антон, Мариняк Віталій, Токар Богдан, Дрига Максим, Якуба Роман, Саламаха Артур, Курило Володимир, Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас. На заміну виходили: Припутницький Сергій, 60, Колісник Віталій, 63, Папроцький Назар, 65.

Тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

На двобій ФК «Львів» U-15 вийшов настроєним, хоча, перші десять хвилин давалися важко, бо матч проходив на полі зі штучним покриттям. Не зважаючи на деякі помилки в обороні, городяни старалися йти уперед, часто бити по воротах «Буковини» та й стандарти у виконанні юнаків із Львова насторожували господарів поля. За словами тренера ФК «Львів» U-15 Романа Марича, команда діяла правильно, вдавалися змістовні контратаки. На 18-й хв. Тарас Хитрень, пройшовши лівим флангом, віддав м’яча Володимиру Курилі. Останній не схибив, 0-1! Та на тридцятій хвилині Денис Іваськів, нажаль, напрацював на пенальті, як наслідок у матчі було відновлено паритет – 1-1.

Друга половина зустрічі пройшла на зустрічних курсах, хороші нагоди відзначитися втратили, Сенчишин, Курило, Саламаха, Якуба. В певних моментах було помічено симпатію арбітра до господарів поля, як от непризначене пенальті…Та футбольний Бог цієї днини був на нашій стороні. На 68-й хвилині Богдан Токар, після кутового удару, прийняв м’яча лівою ногою, переклав на праву і чітко відправив «смугастого» у сітку воріт суперника, 1-2 у підсумку!

Роман МАРИЧ: «Молодці хлопці, витримали! Було важко, дякую команді за розуміння гри і того, що в гостях і «третя сторона» може стояти на заваді успіху. Надіємося, в наступному поєдинку, проти «СДЮШОР» Ужгород, взяти три очки».