Переглядів: 154
ФК Львів

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у 14-тому турі ДЮФЛУ, у Львові, здолали івано-франківську «Ніку»

ФК «Львів» U-16 – «Ніка» Івано-Франківськ – 1-0 (0-0)

У першому таймі наші футболісти контролювали хід поєдинку, створили декілька гострих моментів, однак вразити ворота гостей не спромоглися.

У другій половині зустрічі на 50-й хвилині Рус віддав чіткий пас Ременяку, останній, вийшовши 1 в 1 з воротарем «Ніки», не схибив і пробив чітко у дальній кут воріт, 1-0!

За словами настаника Левів Олега Колобича, хлопці грали добре, однак наприкінці матчу франківчани таки створили кілька небезпечних моментів, але, на щастя, все обійшлося.

ФК «Львів» U-16: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Якуба Роман, Карвацький Андрій, Серняк Сергій (Барасн Ярослав, 35), Савула Валентин (Почапський Максим, 70), Пантелейчук Тарас, Хімчак Максим, Фіялковський Назарій (Левків Ярослав, 50), Рус Микола (Занько Григорій, 60), Ременяк Артур (Шевченко Святослав).

За матеріалами: fclviv.com.ua