ФК "Львів" U-16: провальний другий тайм…

Переглядів: 136
ФК Львів

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у черговому турі, у Володимирі-Волинському, на жаль, поступилися

«BRW-BIK» В. Волинський U-16 – ФК «Львів» U-16 – 5-1 (0-1)

У першому таймі городяни дотримувалися ігрової дисципліни. І це принесло свій результат – Карвацький віддав на Ременяка, останній не схибив, 0-1!

Щоправда, помітна симпатія арбітра зустрічі до господарів призвела до того, що багато наших гравців, після першої половини зустрічі, побачили жовті картки.

А другий тайм можна назвати провальним. Через 5-ть хвилин після початку другої половини зустрічі волинянам вдалось зрівняти рахунок, 1-1. А далі глядачі побачили надумане арбітром пенальті у наші ворота і…вилучення, 2-1…

«Львів» дещо знітився, як наслідок, пропустив ще тричі.

Олег КОЛОБИЧ: «Другий тайм хлопці провалили, мабуть психологічно «перегоріли» Після того, як ми забили, хлопці сильно заспокоїлися.

ФК «Львів» U-16: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Якуба Роман, Баран Ярослав (Тягло Орест, 60), Карвацький Андрій, Савула Валентин, Пантелейчук Тарас (Почапський Максим, 72), Фіялковський Назарій, Рус Микола (Левків Ярослав, 50), Хімчак Максим, Ременяк Артур (Шевченко Святослав, 70).