ФК "Львів" U-16: три очки на старті другого кола

Переглядів: 188
Футбол

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у першому турі другого кола ДЮФЛУ здолали львівські «Карпати»

«Карпати» Львів U-16 – ФК «Львів» U-16 – 1-2 (1-0)

У першому таймі на полі точилася рівна гра, щоправда, ініціативою володіли саме господарі. Хороший момент, аби забити гол, втратили «Карпати», коли змарнували вихід 1 в 1 – чітко спрацював Жупанський. Щоправда, через певний час, помилка Фіялковського призвела до флангової атаки та рахунку 1-0…

У другому таймі наші хлопці зуміли вирівняти рахунок на табло – Ременяк зряче відпасував Русу, останній гарно переправив шкіряну кулю в пусті ворота, 1-1!

А другий гол записав на свій лік Ременяк, отримавши довгу передачу та зумівши вийти 1 в 1, не змарнував свого шансу, 1-2!

Далі  ФК «Львів» U-16 діяв від оборони. Міг рахунок і похитнутися, однак гравець у зелено-білій формі з вигідної позиції пробив вище. До кінця матчу на полі стадіону «Україна» точилася тактична боротьба, а останні три хвилини наші юнаки залишилися у меншості, другу жовту картку отримав Ферняк.

Олег Колобич: «Гра проходила на стадіоні «Україна», зіграли біль-менш нормально, щоправда, останні три хвилини, коли залишилися у меншості було важко, однак справилися».

ФК «Львів» U-16: Баран Ярослав, Карвацький Андрій, Ременяк Артур, Рус Микола (Шевченко Святослав), Савула Валентин, Фіялковський Назарій (Почапський Максим), Харіпов Олексій, Хімчак Максим (Тягло Орест), Ферняк Сергій, Жупанський Віталій, Пентелейчук Дмитро.