ФК "Львів" U-16: звитяга в Чернівцях!

03 травня 12:00
Переглядів: 262
ФК Львів

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у 13-тому турі другого кола ДЮФЛУ, на виїзді, перемогли «Буковину»

«Буковина» Чернівці U-16 – ФК «Львів» U-16 – 1-3 (0-1)

Перші п’ятнадцять хвилин матчу нашим юнакам давалися важко, бо команда виїхала зі Львова о 05-45. А далі городяни знайшли «ключ» до спільних дій. Спочатку два виходи 1 в 1 змарнував Ременяк, згодом Рус, після передачі Пентелейчука, з вигідної позиції, пробив вище воріт. Але гол «визрівав». І це трапилося зусиллями Карвацького і Ременяка – перший прострілив, а другий – чітко замкнув передачу, 0-1!

У другому таймі ФК «Львів» U-16 збільшив перевагу. Після виконання кутового удару, Пентелейчук переправив «смугастого» на Ременяка, останій знову не схибив, 0-2! Але «Буковина» змогла скоротити відрив, це відбулося після гарно розіграного штрафного удару, 1-2. Та остаточну крапку в зустрічі поставив саме гравець нашої школи – Савула виконав кутовий, Якуба переправив «круглого» в сітку воріт чернівчан, 1-3.

Олег Колобич: «Тішить, що переломали хід поєдинку. Хлопці зіграли нормально, виконали установку, хочеться, аби так і продовжувалося. Хлопці прогресують».

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Якуба Роман, Харіпов Олексій, Карвацький Андрій, Ферняк Сергій (Баран Ярослав, 65), Пентелейчук Дмитро, Савула Валентин, Хімчак Максим (Занько Григорій,75), Фіялковський Назарій (Маркевич Максим, 70), Рус Микола (Левків Ярослав, 50), Ременяк Артур (Паламар Владислав, 80).

За матеріалами: fclviv.com.ua