ФК "Львів" U-17: "морально-вольові" три очки є

Сімнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів», у шостому турі ДЮФЛУ, на виїзді, здолали аутсайдера групи – чернівецьку «Буковину»

«Буковина» Чернівці U-17 – ФК «Львів» U-17 0-1 (0-1)

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон (Стеф’юк Василь), Василина Роман, Кулик Орест, Притула Богдан-Денис, Чепа Станіслав, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор (Закорчемний Руслан), Дахновський Віталій (Лесько Павло), Янчак Вадим, Міщук Остап, Грицак Назар (Подоляк Арсен).

Тренер – Михайло ЛУЦИШИН, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

Гра виявилась важкою, оскільки Леви проводили матч на штучному покритті. Відповідно, перший тайм пройшов у адаптації, а другий – у втомі.

Першу сорокап’ятихвилинку ФК «Львів» Ю-17 переважав господарів, контролював ситуацію на полі, але до суттєвих загострень гра не доходила. Щоправда, відзначитися Львівським Левам вдалося. Ореста Кулика буковинці «скосили» у власному штрафному майданчику, а 11-ти метровий постріл чітко реалізував Андрій Вичіжанін, 0-1!

У другому таймі городяни, втомившись від штучного поля, діяли другим номером, на контратаках. Але рахунок залишився незмінним.

«Добре, що завершили матч перемогою, зігравши на морально-вольових»,- підсумував тренер ФК «Львів» Ю-17 Михайло Луцишин.

Після шести турів галичани посідають п’яту позицію, відстаючи від лідера на три очки.

Наступний матч команда проведе дома. Суперник – ужгородський «СДЮШОР». Поєдинок відбудеться у цю суботу о 12-00, на стадіоні «Сокіл».