Переглядів: 277
ФК Львів

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) на стадіоні «Сокіл», розгромили «BRW-BIK»

ФК «Львів» Ю-17 – «BRW-BIK» В. ВолинськийЮ-17 – 8-0 (5-0)

Перший гол глядачі побачили вже на 6-й хвилині – після штрафного удару, гравці команди-суперника «зрізали» м’яч у власні ворота, 1-0!

Після того, як городяни повели у рахунку, наші футболісти почали грати значно впевненіше.

Другий гол організував Вичіжанін. Андрій, прийнявши «смугастого», метрів 18-ти від воріт, переклав м’яч з правої ноги на ліву та чітко пробив у дальню «дев’ятку», 2-0!

Третій гол забив Янчак, Вадим, отримавши м’яча, змістився в центральну частину поля, та, метрів з 16-ти, пробив у дальній кут воріт, 3-0!

Далі Остап Міщук, отримавши пас, вийшов 1 в 1 з воротарем волинян та переграв останнього, 4-0!

А останню крапку в першому таймі поставив Горін, потужно та влучно пробивши метрів з 16-ти, 5-0!

У другій половині зустрічі першим продовжив розгром суперника Лесько. М’яч відскочив перед Павлом, останній відразу, метрів з 11-ти пробив у ближній нижній кут воріт, 6-0!

А останні два взяття воріт здійснив Островський. Владислав двічі зміщувався з флангу в центральну зону та двічі влучно пробивав, щоправда, першого разу допоміг і рикошет, 8-0!

Михайло ЛУЦИШИН: «Мабуть сьогодні забили все те, що не вдавалось раніше. Результативність добра, готуємося до наступного матчу».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Гончар Владислав, Гаць Микола, Глушко Віталій, Марциняк Ігор, Храпаль Леонід, Горін Олег, Вичіжанін Андрій, Янчак Вадим, Островський Владислав, Міщук Остап. На заміну виходили – Стеф’юк Василь, Лесько Павло, Грицак Назар, Василина Роман, Чепа Станіслав, Притула Богдан-Денис.