ФК "Львів" U-17: рівна гра, але, поразка

Переглядів: 196
ФК Львів

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) у черговому турі другого кола ДЮФЛУ, на виїзді, поступилися львівським «Карпатам»

«Карпати» Львів Ю-17 – ФК «Львів» U-17  - 3-0 (2-0)

До 28-ї хвилини, на полі точилася рівна боротьба, а далі, гравець в зелених кольорах, виконав подачу в центр штрафного, де обидва наші оборонці, надіявшись один на одного, не пішли на м’яч, натомість, моментом скористався нападник «Карпат», головою змінивши рахунок, 1-0.

Другий гол городяни пропустили через контратаку, знову через розбалансовані дії півоборонців, внаслідок цього зуміла пройти передача до штрафного майданчику, де тамтешній футболіст в дотик переправив круглого до сітки наших воріт, 2-0.

У другому таймі господарі поля зуміли знову відзначитися – пройшла передача справа, гравець «Карпат» головою скинув під удар своєму колезі, останній чітко пробив у пусті ворота, 3-0.

Стосовно наших моментів, то розпочали Леви доволі жваво, вже на перших хвилинах виконавши чотири штрафні удари. Гарно пробив Горін, однак воротар суперника, якимось дивом, витягнув м’яча з 9-ки. Також чудовий простріл виконав Дахновський, але на ного, нажаль, ніхто не відгукнувся.

Михайло ЛУЦИШИН: «Важко говорити, через помилки в обороні, поступилися. А загалом, гра була рівною».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Чепа Станіслав, Гаць Микола, Глушко Віталій, Гончар Владислав, Храпаль Леонід, Горін Олег, Вичіжанін Андрій, Лесько Павло, Дахновський Віталій, Міщук Остап. На заміну виходили – Василина Роман, Закорчемний Руслан.