Переглядів: 81
ФК Львів

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук), на виїзді, зуміли взяти три очки в Мукачевому

«Мункач» Мукачево – ФК «Львів» 0-1 (0-1)

У першому таймі на футбольному полі точилася рівна гра, без переваги якоїсь із команд. Господарі відзначились виконанням небезпечного штрафного удару в дальній кут воріт, але, минулося. Натомість, нашим юнакам вдалось забити гол: Хімчак, обігравши декількох футболістів «Мункача», відпасував на Ременяка, останній не схибив, проштовхнувши м’яча у порожні ворота, 0-1!

У другі половині матчу на футбольному полі й надалі відбувалася рівна гра, щоправда, більше старань було видно саме в господарів поля. На 70-й хвилині «Мункач» міг зрівняти рахунок, однак, вихід 1 в 1 було змарновано. А городяни могли збільшити перевагу, Карвацький, обігравши воротаря, проштовхував «смугастого» у пусті ворота, однак, якимось чином, в останній момент, мукачівці врятували себе від пропущеного м’яча.

Олег КОЛОБИЧ: «Гра виявилась важкою, приємно, що перемогли».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Баран Ярослав (Занько Григорій), Савула Валентин, Карвацький Андрій, Фіялковський Назарій, Стефанишин Ігор, Хімчак Назар, Пентелейчук Дмитро, Рус  Микола (Шевченко Святослав), Ременяк Артур (Левків Ярослав, 60).

За матеріалами: fclviv.com.ua