ФК "Львів" U-17: здобуто три очки!

19 травня 20:00
Переглядів: 142
ФК Львів

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) на стадіоні «Сокіл» перемогли чернівецьку «Буковину»

ФК «Львів» U-17  - «Буковина» Чернівці U-17  - 1-0 (0-0)

У першому таймі городяни діяли жвавіше, аніж суперник, створювали численні гольові моменти, зокрема Міщук двічі втрачав шанс відзначится, також Горін втратив хорошу нагоду вийти вперед, але м’яч вперто відмовлявся входити у ворота гостей.

Другий тайм знову проходив під атакувальний запал саме наших юнаків, зокрема Дахновський виходив 1 в 1 з воротарем команди-суперника, але не забив. А наприкінці матчу могли вийти вперед буковинці, але після виконання кутового удару, «смугастий» влучив у стійку воріт, після чого Леви побігли у контратаку, яка закінчилася тим, що Дахновського збили у штрафному майданчику чернівецької команди. І сааме Віталій наважився виконати вирішальний удар, і – не схибив, 1-0!

Михайло ЛУЦИШИН: «Задоволений результатом, подякував хлопцям. Вони все робили, аби виграти, надіюсь, що в наступних матчах здобуватимемо перемоги».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Гаць Микола, Глушко Віталій, Марциняк Ігор, Гончар Владислав, Храпаль Леонід, Горін Олег, Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили – Островський Владислав, Лесько Паво.