Гол:
Таргоній (77)

ФК “Львів”: Жук, Матушевський, Яворський, Глушко, Савошко О., Романчук, Кравців (Синицький, 90+3), Савошко В. (Вичіжанін, 90+3), Зайчук (Горін, 72), Дахновський (Турко, 55 (Семенюк, 80)), Міщук (Ременяк, 69).
Головний тренер: Андрій Чіх.

Вчора, 18 травня, відбувся останній матч в рамках 22-го туру Чемпіонату України серед аматорів сезону 2016/17. Приймав гостей зі Львова футбольний клуб “ОДЕК” з с. Оржів, Рівненської області. Суперник входить у четвірку кращих в турнірній таблиці, але футболісти ФК “Львів” їхали на гру в повній бойовій готовності. Через перебір жовтих пропускав гру на виїзді Руслан Бариляк.

З перших хвилин ФК “Львів” демонстрував досить хорошу гру, добре контролював м’яч. Помітно було, що гравці хотіли в останньому матчі викластись на повну . Проте, надійній грі “городян” на полі суперечив досвід  “ОДЕКА”. Як і господарі, так  гості доходили до воріт своїх суперників, але взяти їх так і не зуміли. Перший момент для львів’ян виник у другій половині першого тайму. Олександр Романчук вкидає аут з лівого фланга, Олег Матушевський головою напрявляє м’яч у верхній кут воріт. Голкіпер, дотягнувшись лівою рукою відбиває круглого у праву руку, ледь не затягнувши його собі у сітку. Шкіряний відбивається від стійки воріт, де Зиновій Яворський ногою добиває, але гравець “ОДЕКА”  виносить м’яч та закінчує цю метушню в зоні воротарського майданчику. Щодо моментів господарів, то їх практично не було. Вболівальники побачили декілька ударів в сторону ФК “Львів”, проте гравцям забракло влучності. В останні секунди додаткового часу “городяни” почали активно атакувати суперників. Міщук робить передачу на Володимира Савошка, де другий віддає пас Зайчуку, який не розрахував сили та пробив вище перекладини. Арбітр дає свисток на перерву. З роздягальні команда “ОДЕКА” вийшла зарядженою та показала себе більш активніше, ніж у першому таймі. “Городяни” знову створили метушню біля воріт господарів, але не скористатись вигідною ситуацією. У другій половині другого тайму суперники активно почали насідати на ворота гостей зі Львова. Перша їхня спроба завершилась ударом вище воріт та додала футболістам ще більше наполегливості в своїх атаках. На 77 хвилині гравець з Оржева вибиває м’яч в сторону правої стійки воріт, де на випередження зіграв Павло Таргоній та розвів круглого і  Жука в різні сторони, 1-0. Через деякий час бачимо знову удар з вигідної позиції у штрафному майданчику ФК “Львів”, але на цей раз голкіпер  відвів небезпеку від своїх воріт. Під кінець матчу “синьо-золоті леви” виконують кутовий удар, який Олег Горін головою пробив в сторону воріт. На жаль, круглий зрізався та пролетів повз ліву стійку. Команда ФК “Львів” на виїзді в останньому турі чемпіонату зазнає поразки 1-0 та йде у відпустку.

Отже, дебютний для ФК “Львів” чемпіонат серед аматорів завершився. Молода та амбітна команда не зуміли продемонструвати хороший результат і в підсумку посіла 10 місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що з середини липня команда розпочне свої виступи у Другій Лізі. Домашні матчі будуть проводитись на стадіоні “СКІФ”. Старт чемпіонату заплановано на 15 липня.