ФК "Львів" знімається з чемпіонату

28 лютого 19:38
Переглядів: 571
Default Image

Президент клубу Першої ліги чемпіонату України ФК «львів» Юрій Кіндзерський в інтерв'ю Sport.ua прокоментував інформацію про те, що команда знімається з розіграшу чемпіонату.

- Проводяться планові заходи щодо зняття клубу з першості України з футболу, - сказав нам президент ФК «Львів» у відповідь на питання про те, чи вирішились фінансові суперечки команди з ПФЛ.

Тим не менш, пошук спонсорів, які зараз можуть допомогти клубу змінити ситуацію, не припиняється.

«Неможливе можливо», - сказав Юрій Кіндзерський, повідомивши, що офіційне рішення про те, існувати ФК «Львів» чи ні, буде прийнято в найближчі дні. «ПФЛ сьогодні навряд чи піде нам на поступки, якщо вони так категорично поставилися до того, що вперше за 5 років наш клуб не зміг вчасно розрахуватися перед цією організацією, тим не менш, ми шукаємо вихід із цієї ситуації. Поки єдине, що можу сказати з упевненістю - ми почали планові заходи щодо зняття ФК «Львів» з Чемпіонату України з футболу. Чи вирішиться все ... поки не буду загадувати».

Нагадаємо, ФК «Львів» має фінансову заборгованість перед ПФЛ. Всі виплати повинні бути зроблені до 1 березня інакше будуть введені штрафні санкції, аж до зняття клубу з чемпіонату. Раніше Юрій Кінзерський заявляв про можливість повного зникнення ФК «Львів» з футбольної карти України у зв'язку з фінансовими труднощами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: